Меломанка Маланка• Изменено 24 августа 2024

Как думаете, ЭКО действительно несет риски появления онкологии?

Может, тут есть специалисты или кто интересовался, клнсультировался или читал исследования.
Баба на горошині• 24 августа 2024
Рисков и без ЭКО множество
НичеНипанимаю• 24 августа 2024
А чего тут думать. Есть статистика.
Баба на горошині• 24 августа 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А чего тут думать. Есть статистика.
Какая?
Добрая свекровь• 24 августа 2024
Не поняла, как Эко может влиять на онко?
Ангел-предохранитель• 24 августа 2024
Были исследования на эту тему. Вывод был, что не влияет
Кукусики• 24 августа 2024
Я думала, що ЕКЗ впливає лише на репродуктивний вік, тобто чим більше ЕКЗ, тим швидше клімакс. Щось типу такого
Мудрецыха мира• 24 августа 2024
Я маю величезну кількість прикладів, коли люди не те що в ЕКЗ ’не вступали’, а навіть ніколи не стимулювалися чи приймали полові гормони, але мають онко. Тому поява серед людей після ЕКЗ має той самий %.
МинерАлочка• 24 августа 2024
Ризиків появи - ні, не несе.
Але якщо десь вже є очаги ракові - ЕКЗ на них може вплинути і спровокувати швидкий ріст.
Тому обстежуйтеся максимально перед ЕКЗ.
автор Меломанка Маланка • 24 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Тут питання в іншому.
Чи було б це онко в людини, якби вона ЕКО не робила.
Якось же проводили дослідження, мабуть.
Весотехник• 24 августа 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Тут питання в іншому.
Якось же проводили дослідження, мабуть.
Это невозможно проверить, так как чтобы сказать однозначно надо иметь 2 людей полностью идентичных, одному сделать эко, другому нет.
А по теме - думаю влияет, любое насильственное вмешательство против природы несет риски
Вільний митець• 24 августа 2024
Мій чоловік еко не робив, помер в 44 роки від раку.
В мене було мінімум шість протоколів (пʼять вагітностей, тільки одна природнім шляхом), жива, здорова, щаслива)
Великий сатирик• 24 августа 2024
Мої спостереження, то після 40
Що не говоріть, а тут вже не варто лізти в той останній потяг в такий спосіб
Великий сатирик• 24 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Ви робили 4 еко?
Коко Шанель• 24 августа 2024
Не вірю, і не вірила. ЕКО зробили в квітні 2007.Все Ок зі мною, і з тими з ким познайомилась на процедурах.
Звичайно, якщо робити 5+ разів,з гормональної підтримкою то це вже пряма шкода організму.
Знаю чудову жіночу, яка робила 5 спроб, на жаль невдалі. Жива здорова, скоро вже 50 їй.
Вільний митець• 24 августа 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ви робили 4 еко?
Четверо дітей завдяки ЕКЗ, плюс дві невдалі спроби
Великий сатирик• 24 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Тобто 6? Чи були двійнята?
Вільний митець• 24 августа 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Тобто 6? Чи були двійнята?
Двійнят не було, так, шість протоколів екз (плюс дві пункції), пʼять вагітностей, пʼять пологів, і тільки одна дитина (найстарший) без використання допоміжних технологій
Великий сатирик• 24 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Які ми всі різні.....
Мудрецыха мира• 24 августа 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Тут питання в іншому.
Якось же проводили дослідження, мабуть.
Це не можливо дослідити. Можете навіть не ламати голову. Онко могло бути, могло не бути. Навіть коли дослідження на генному рівні показують, що є велика схильність до якогось онко - зовсім не означає, що воно наступить. Чи навіть ніхто не може сказати, коли наступить. Може в ’програмі’ так і було закладено, що у 44 буде рак яєчників, а додаткове опромінення в Києві під час Чорнобильської катастрофи дещо прискорило вік. Але ж дату ніхто ніколи не може передбачити! Навіть приблизно! В підсумку: ЕКЗ робили і рак розвинувся. У 43. Висновок більшості: через ЕКЗ, бо після. Але це не так. Через цей діагноз помирали і раніше (зараз хоч шанси є на одужання).
Вільний митець• 24 августа 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Які ми всі різні.....
Усе в ваших руках, робіть як вважаєте за потрібне і не озирайтеся на інших
Аленький носочек• 24 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
вы знаете про понятие фактор риска? Их может быть больше чем один и они не должны действовать все вместе.
Мудрецыха мира• 24 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну так о тож. Крім фактору ризику, який може бути чим завгодно: герпес, нікотин, опромінення, смажена іжа(!), грип, всякі Єшки, отрути (гербіциди, пестициди, ртуть, важкі метали, деякі ліки) тощо, є ще схильність, яка може бути генетичною, індивідуальною.... Тому висновок: може бути як завгодно. Це не передбачити.
Аленький носочек• 24 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
И что? Нужно не учитывать ничего и без раздумий курить, есть жареное, обливаться садовый участок гербицидами и прочее? И если встал вопрос про ЭКО тоже не думать о рисках?
Для понимания влияния факторов есть эпидемиологические исследования.
Мастер Пис• 24 августа 2024
Я думаю, что да. Мне советовали не делать те, кто делали
Ответ дляМастер Пис
Правильно ли я понимаю, что заморозка яйцеклеток, которую иногда советуют пациенткам, связана с последующим ЭКО, верно?
’Подсадить’ иным способом, кроме как через ЭКО, не получится?
Цікавий писочок• 24 августа 2024
Якщо ви про досвід рос.зірок, то там не еко, а стволові клітини вживляли для омолодження організму. З еко були знайомі, все нормально
Мастер Пис• 26 августа 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Эко=экстракорпоральное оплодотворение
Да. Можно подсадить другой женщине. Самое вредное стимуляция гормонами