Усміхайлик• 25 августа 2024
Как думаете, если громко принюхиваться, почему кошка пригибается
и у нее расширяются зрачки? Это у них инстинктивно враг?
Просто звязда• 25 августа 2024
Это вы издаете звуки, похожие на шипение. Она думает, что вы проявляете агрессию.
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Пошла понюхала громко кошку. Зрачки действительно расширились и в глазах застыл вопрос. Ты что, дура?
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Треба завтра понюхати кота, і поки він буде офігєвший, впихну в нього таблетку 😁
Та фіг там. З шоку він довго не зможе нічого проковтнути.
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Ответ дляZelenkа
А взагалі по запаху шерсті кота можна взнати, на яких речах він лежав😁
Я по запаху речей можу визначити чи кіт на мене образився.
мадамГрицацуева• 25 августа 2024
Я так часто граюся зі своєю, якщо на неї дмухать або робити їжачка, починає нападати, інстинкт)
Весела моль• 25 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Затиснути йому рота і подути в носа
Весела моль• 25 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Збирала дитину в табір, підкупила кілька речей. Кіт думав, що то йому)))
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Затиснути йому рота і подути в носа
При цьому голосно нюхаючи. От тільки питання чи переживе цей шок?
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Точно вигляд як в моєї коли говорю ,,киш блохаста, моє ліжко,,
Весела моль• 25 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Переживе. Але в тапки надзюрить)))
Це я десь на форумі кошатніків вичитала, як змусити кота ковтнути таблетку
Весела моль• 25 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
От і я сказала ’киш’! А він мені ’в смислі?!’ Любить речі щойно з магазину. Взуття з коробки - то взагалі кайф)))
Весела моль• 25 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Главное правило- все что есть в доме , это кота !
Ми і не намагаємось сперечатись)))
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Переживе. Але в тапки надзюрить)))
Моя на прання дзюрить. І точно ж попадає на речі того на кого ображена. Інші якимось чудом обминає.
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Еще бы , смысла нет ! Муж в первое время тряс документами на квартиру , перед котами , но те на него так смотрели… муж смерился , и молча покупает мясо !
Тю, ваш чоловік точно нерозумний. Які документи на квартиру якщо там ясно вказано ,,квартира належить Івану Івановичу котрий находиться в служінні коту Тимофію,,. Та кіт краще вміє читати ніж ваш чоловік .
Ответ дляДама_с_караваем
Я ему так и говорила ))) он не верил ! Теперь верит , и когда звонит первый вопрос - Хардику говядину купила ?а пледик ? Так что умеют как то коты дрессировать хозяев )))
Дама_с_караваем• 25 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
Міняйте чоловіка. Це легше ніж поміняти котів. Чоловік може трапитись більш тямущим, а коти усі такі самі.
Оченьценная• 25 августа 2024
Ответ дляЛЮБА
какой у вас умный и обучаемый муж!)
ТрамвайGirl• 25 августа 2024
Страх.
Либо боится Вас, потому что начали вести себя нетипично.
Либо того, что Вы унюхали, а она нет