Вкаблучках• 25 августа 2024
Ноутбук какой фирмы надежнее
Добрый день! Выбираю ноутбук для ужаленной работы. Есть пару интересных моделей. Интересует какая фирма надежнее Asus, Acer, Lenovo. ПО характеристикам склоняюсь больше к Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16IAH8, тут и характеристики хорошие и отзывы.
Шлях до зірок• 25 августа 2024
Asus. У всей нашей семьи компьютеры этой фирмы последние 20 лет. Самый первый до сих пор жив) Asus W3J.
Лупаю цю скелю• 25 августа 2024
Lenovo не советую. Взяла себе и малой. У малой лючит динамик и видеокарта, у меня шлейф уже отходит. Ноутам год. Говнище.
ФрекенБок• 25 августа 2024
Донці взяли в листопаді того року НР. Вибирали по характеристикам, а не конкретну фірму. Більше дивилися на ASUS, Aser. Але наткнулись на цей НР і по характеристикам на наш бюджет був найкращий. Донька задоволена на 200%. Модель не скидаю, бо його вже зняли з виробництва. У нас, до речі домашній ноутбук теж НР, йому вже років з 10, чоловік туди докинув памʼять і батарея майже здохла(треба замінити), але працює відмінно
ХуАнита• 25 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
Вони перший комп випустили менше ніж 20 років тому
Це як у вас так
ФрекенБок• 25 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
Делл
Так, але і цінник у них досить високий, якщо новий. А у б/у невідомо в якому стані батарея, бо всі продавці б/у пишуть 2-3 год, а новий НР у доньки тримає 5-6 год при інтенсивній роботі і десь 8 год просто фільм подивитися
Я тут Живу• 25 августа 2024
Ответ дляХуАнита
Це як у вас так
Судячи з інфи в інеті - В 1997 году компания выпустила свой первый ноутбук Asus P6300.
Я тут Живу• 25 августа 2024
У мене делл, в чоловіка і дітей нр зараз. Були ще асери, теж норм. Але ми ніколи не купляли самі дешеві моделі, думаю, це також впливає.
Шлях до зірок• 25 августа 2024
Ответ дляХуАнита
Це як у вас так
Ну как есть. Мы квартиру купили в 2004, поэтому у меня год отложился в голове. И сейчас у меня и у мужа Асус. Только у меня игровой, у мужа для работы.
Губи з філером• 25 августа 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Донька 4 роки користується Леново, все ок, за цей час він скоріше морально застарів, але фізично все працює. Рік тому замінили клавіатуру (фізичний знос із-за активного користування) і провели апгрейд - додали ssd в доповнення до штатного hdd, модель дозволяє і ми можемо це зробити самі.
БЦАшка• 25 августа 2024
Мій асус почав сипатися приблизно через рік, із закінченням гарантії , тому категорично не асус.
Ответ дляЛупаю цю скелю
У моего Асуса шлейф матрицы начал барахлить на 3 году работы. Редкая поломка, но всяко бывает.
Я бы рекомендовала смотреть по корпусу, выбирая покрепче. И выбирала бы из моделей с нужной конфигурацией. Есть просто модели более удачные, чем другие, и это у каждого производителя так.
Тень льва• 25 августа 2024
Не знаю как сейчас, но раньше была шутка среди знакомых - ´что Леново, то хреново´ и это я поняла сама тогда, когдас новым телефоном раза 4 приходила в их сервис и его без конца чинили, а в СЦ пересекалась с людьми с аналогичной историей.
Безсовісна кума• 22 октября 2024
Ответ дляСметчица
Нет
як пощастить, була дорога модель ноуту, використовувався виключно дома на столі. через рік капець настав звуковій карті, через три по екрану пішли червоні полоси. Все, капут.
Безсовісна кума• 22 октября 2024
А взагалі, я завжди купую просто тей, що задовольняє по технічним характеристикам. Практично любий ноут раніше застаріє технічно, чим зламається. Є, звісно, деякі слабкі місця в різних моделях але то деталі. Наприклад, був НР палівіон 17 дюймів, чудовий по характеристиках але він на такий великий єкран мав бокові кріплення по 5 см, як результат мали з тим проблеми, купували нові кріплення і елементи корпусу.