Полонянка SexShop-а!• 25 августа 2024

У вас виходить не порівнювати себе з іншими людьми?

Угги_в_горошек• 25 августа 2024
Так

Все до блиску• 25 августа 2024
Да.
Носки на подтяжках• 25 августа 2024
Не всегда
Голена блондинка• 25 августа 2024
Навчилася. Ну а шо. У всіх все різне. І більшість успадковане генетично. Пофіг. Смисл порівнювати?
Кондуктор трамвая• 25 августа 2024
Я завжди порівнюю але тільки з сильнішими, кращими
Мене дратує коли кажуть, дякуй і цьому , а у інших і цього немає …
Файно Замало• 25 августа 2024
Нет
П´яна вишня• 25 августа 2024
уже - да
потому что реализовала свои стремления
Мрії у вирії• 25 августа 2024
Опа. А вы сравниваете? Я даже не думала никогда что кто-то сравивает себя с другими
Вишнёвая Леди• 25 августа 2024
Я порівнюю себе тільки із самою собою.

Комиссия50%• 25 августа 2024
Порівнюю,але останні років 10, як правило, в мою сторону. Бо я успішно реалізувалася в усіх сферах. Чесно кажучи, подобається викликати захоплення інших, тому інколи можу і хвастануть) ну така натура
Донька подруги• 25 августа 2024
Я несравненная.
Сравнивать надо по каким-то идентичным параметрам, я в разнообразии индивидумов их не нахожу. Как сравнивать тогда?
Дайте вподобайок• 25 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Пони?
Всюди влазю• 25 августа 2024
Ні, якщо це стосується особистості, бо особистість унікальна. Але в плані професії активно цікавлюся роботами та досягненнями колег зі всього світу. Не для заздрості чи самоприниження , а щоб розуміти ситуацію та оцінити рівень.
Люблю Украину• 25 августа 2024
Ні, порівнюю, ще й з когнітивними спотвореннями. Дякую матусі, навчила так навчила. Жоден психолог за 3 роки не зміг її установки похитнути
Всюди влазю• 25 августа 2024
Ой, я там повинна була на початку ТАК написати замість НІ. Тобто у всіх критеріях , які стосується особистого - я себе ні з ким не порівнюю. А професійно - так. Але теж є нюанси )