#Пойду_кгадалке• 25 августа 2024
Як би ви відреагували?
Є однокімнатна квартира. Передмістя Києва. Здаю її за 7 тисяч. Ремонт звичайний. Розумію, що вже далі за таку ціну не хочу здавати її. Хочу підняти мінімум на 2, а то й на 3 тисячі. То і буде наближена до ринкової ціни.
Як би ви відреагували на місці квартиранта, знаючи, що ціна не відповідає ринковій? Договір укладався на півроку ще у квітні 2023. Тобто закінчився ще у жовтні 2023. Ціна залишилася та ж.
Результат:
вже голосів:
54 (72.97%)
Шукала б інше житло
10 (13.51%)
Погодилася б
10 (13.51%)
Свій варіант
Я такая - жду трамвая• 25 августа 2024
За десятку в пригороде??! Плюс проезд, плюс дороже коммуналка, плюс пробки = нафиг надо.
Творю чудеса• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Чому?
Бо за ці гроші можна вийняти сучасну гарну квартиру
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ви вважаєте це дорого? Цікаво, за скільки ви знімаєте у Києві?
Творю чудеса• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Для чистоти експерименту давайте фото квартири і у якому місті ваша нерухомість
Околовита• 25 августа 2024
В залежності від того, наскільки мені підходить ця квартира чи з чимось мирюсь. І да, продивилась би ринок житла
Лепешечка• 25 августа 2024
Хз, 10к за пригород с обычным ремонтом. И это вы его так называете, в реальности может и потяганая квартира. За 10к можно в Киеве найти
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляТворю чудеса
Я без сарказму. Покажіть, будь ласка, щоб я розуміла, де є сучасна квартира в Вишневому за 9- 10 тисяч. Не студія, повноцінна однокімнатна, 43 метри.
Я такая - жду трамвая• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я сдаю. В Киеве. Хоть и спальный район, но это лучше пригорода.
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляМира всем
За містом однушку за 10...шукала б тоді вже іншу
Чому? Обґрунтуйте, будь ласка.
Творю чудеса• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ви покажете свою?
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляТворю чудеса
Вишневе.
Надежда наш компас• 25 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Гостомель
Ірпінь
10-12 тисяч
Черга стоїть
Ірпінь
10-12 тисяч
Черга стоїть
ЧупакабраЗеБест• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
можно я отвечу, я снимала двушку на ЛОбановского за 5 тыщ. ремнот старый. мы коечто сами отремонитровали переклеивали.
Малая еще та• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Винаймаємо на Позняках (по Григоренко), 5 хв до метро, 2-шку за 10т.
Ремонт середній, не бабушатнік, але і не віп.
За 10, 1-шку в Вишневому не знімала б.
Я такая - жду трамвая• 25 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Гостомель
Ірпінь
10-12 тисяч
Черга стоїть
Ірпінь
10-12 тисяч
Черга стоїть
Ага ага. А то я не вижу сколько квартир сдается в ЖК ’фортуна’ Ирпень месяцами, в домовом чате. И цену на них.
ЧупакабраЗеБест• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вишневе.
так автор, я думала может конец лесной или конец академа.
в ваишневом точно не за 10 косарей.
Надежда наш компас• 25 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ага ага
Відітє какойє зрєнійє класснайє імєєтє
Ондатрова шуба• 25 августа 2024
Я за 10к здавала двушку 60 м.з ремонтом на м.Політех в Києві. Ледь здала її навесні 23, бо в мене електро плита. Зараз підняла до 12к. Мені здається ви ДУЖЕ дорого хочете за однушку в передмісті
Ондатрова шуба• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Будь ласка
Нормальна чистенька квартира, але все саме дешеве. Хто має її зняти за 10 000 чорті де?( не розумію
Лепешечка• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Будь ласка
Автор, ну правда не 10к в Вишневом
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ну до війни я її здавала за 8,5.
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляЛепешечка
Автор, ну правда не 10к в Вишневом
Ну я дивлюся, наприклад, на олх. Ви там бачите щось дешевше?