#Пойду_кгадалке• 25 августа 2024

Як би ви відреагували?

Є однокімнатна квартира. Передмістя Києва. Здаю її за 7 тисяч. Ремонт звичайний. Розумію, що вже далі за таку ціну не хочу здавати її. Хочу підняти мінімум на 2, а то й на 3 тисячі. То і буде наближена до ринкової ціни.
Як би ви відреагували на місці квартиранта, знаючи, що ціна не відповідає ринковій? Договір укладався на півроку ще у квітні 2023. Тобто закінчився ще у жовтні 2023. Ціна залишилася та ж.
Результат:
вже голосів: 74
54 (72.97%) Шукала б інше житло
10 (13.51%) Погодилася б
10 (13.51%) Свій варіант
ПлюшкамиБалуюсь• 25 августа 2024
Договор у вас продляется автоматически

Ондатрова шуба• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну до війни я її здавала за 8,5.
Ну вона стільки і зараз коштує. Якщо ви хочете підняти одразу на 20-30%, то люди з´їдуть. Не забувайте, що тариф на електрику уже шалений. Тобто, все разом у людей буде здорожчання в +- 40%....якось не по-людськи так сильно одразу підіймати(( ви їм не лишаєте вибору
Я такая - жду трамвая• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну я дивлюся, наприклад, на олх. Ви там бачите щось дешевше?
Тогда к чему тема? Вы ж все решили . Вам даже голосование до фени. Равняетесь на олх, поднимайте цену.
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Договор у вас продляется автоматически
Це якщо я хочу, а якщо не хочу, не продовжується.. І автоматично договір може продовжуватися лише 1 раз.
Як ухурделю• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Будь ласка
Без телевизора?
Лепешечка• 25 августа 2024
https://dom.ria.com/uk/realty-dolgosrochnaya-arend...

8к. Не высокий этаж, свет есть даже при отключениях
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Без телевизора?
Без.

ПлюшкамиБалуюсь• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Если не хотите, вы должны уведомить арендатора заранее
Як ухурделю• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Без.
А пылесос?
Техпаспорт на медузу• 25 августа 2024
Ваше право повысить цену, а квартиранты как хотят- живут или выезжают, уведомить за месяц . Если выедут найдёте новых
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляЛепешечка

Ну так це п´ятиповерхівки, без ліфта. Там квартири завжди дешевші.
В мене п´ятий поверх в десятиповерхівці.
Творю чудеса• 25 августа 2024
Ответ дляЯк ухурделю
А пылесос?
Може віник є.
Железобетон• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
фото
В этой квартире один-единственный плюс - это газовая плита. Всё остальное дешёвое и печальное.
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
За місяць.
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
То ясно ж, що за місяць повідомлю.
Питання не про це.
Лепешечка• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Там второй этаж)
Бритоножка• 25 августа 2024
Ставьте 9. Захотят останутся, нет, найдутся новые. Нормальный ремонт
Заставляличка• 25 августа 2024
Збільшення на дві тисячі спробуйте обговорити, Можливо, ваш орендар погодиться, то буде ідеальний компромісний варіант. На три - то вже будете обговорювати з новим потенційним винаймачем, і ще невідомо, скільки буде простой.
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
От мені цікаво, скільки тут таких, які купили квартиру і здавали б її нижче ринкової ціни?
Зразу видно, що тут всі ті, хто винаймають і хочуть, щоб їм за копійки здавали житло.

автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляЗаставляличка
Зрозуміла. А чому думаєте, що буде простой?
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ну то спробуйте і ви купити квартиру, зробити дешевый печальный ремонт, купити дешёвую печальную техніку і меблі, і потім здавати нижче ринкової ціни.
Работать надо• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я без сарказму. Покажіть, будь ласка, щоб я розуміла, де є сучасна квартира в Вишневому за 9- 10 тисяч. Не студія, повноцінна однокімнатна, 43 метри.
Так студія краще, ніж кухня метр на метр.
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляРаботать надо
Кухня 10 метрів. І кімната 18. Авжеж, студія краще. Однозначно.
Заставляличка• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну, може і не буде. Як повезе)
Одяг та сумки• 25 августа 2024
некрасиво с вашей стороны. заранее за 2 месяца хотяб предупреждаю своих и подымаю на 500 но не на 2 тис стразу. то что вы дешевили вам наука будет в след раз. Но на 2 тыс сразу это...
Цветочница• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
так навыщо ви здавали за копыйки 7тис
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляЦветочница
так навыщо ви здавали за копыйки 7тис
В квітні 2023, враховуючи обставини, це було норм.
автор #Пойду_кгадалке • 25 августа 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Чому некрасиво. Я ж не піднімаю до закінчення договору. Договір закінчився вже рік тому.
Шиворот Навыворот• 25 августа 2024
Квартирка добра, чистенька , але я б у Вишневому не знімала б за 9-10 к, бо в Києві можна знайти за такі гроші в спальному районі . Якщо у людина робота в Києві і немає машини , дуже дорого коштує проїзд . До восьми підняти нормально , ну це моя думка .
Одяг та сумки• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
я вам написала как я поступаю вам решать. на 2 тис при цене 7 тис это много. Предложилаб поднятьна 1 тис а весной еще на тис и предупредить сейчас