#Пойду_кгадалке• 25 августа 2024
Як би ви відреагували?
Є однокімнатна квартира. Передмістя Києва. Здаю її за 7 тисяч. Ремонт звичайний. Розумію, що вже далі за таку ціну не хочу здавати її. Хочу підняти мінімум на 2, а то й на 3 тисячі. То і буде наближена до ринкової ціни.
Як би ви відреагували на місці квартиранта, знаючи, що ціна не відповідає ринковій? Договір укладався на півроку ще у квітні 2023. Тобто закінчився ще у жовтні 2023. Ціна залишилася та ж.
Результат:
вже голосів:
54 (72.97%)
Шукала б інше житло
10 (13.51%)
Погодилася б
10 (13.51%)
Свій варіант
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Квартирка добра, чистенька , але я б у Вишневому не знімала б за 9-10 к, бо в Києві можна знайти за такі гроші в спальному районі . Якщо у людина робота в Києві і немає машини , дуже дорого коштує проїзд . До восьми підняти нормально , ну це моя думка .
А якщо є машина? Яка різниця, є машина чи нема
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляОдяг та сумки
я вам написала как я поступаю вам решать. на 2 тис при цене 7 тис это много. Предложилаб поднятьна 1 тис а весной еще на тис и предупредить сейчас
Тоді мені вигідніше просто здати її новим орендарям. Надто довго я її здавала за 7 тисяч, щоб чекати ще півроку, щоб досягти до 9.
куркулиха• 25 августа 2024
Сдаём на Виноградаре в новострое однушку за 7500, Вы по моему с диру беситесь
Зайченя• 25 августа 2024
Ни тумбочки в комнате, ни креслица..., штор даже нет на окнах, мрак. А цену ломить надо.
Я бы такое голое не сняла бы и за дёшево
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ длякуркулиха
З якого жиру?
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Є там і штори і шафа трьохдверна. Тумбочки, правда, нема.
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ длякуркулиха
Покажіть свою однушку, щоб знала з чим рівняти. В мене також новобудова.
Зайченя• 25 августа 2024
Главное клиента подцепить на крючок дешовой ценой, а потом поднимать в течении года
куркулиха• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
А ключ от квартиры где деньги лежат не показать)
Кидаю курити• 25 августа 2024
за 7-8 тыс сняла бы однушку возле метро в Киеве. а вы ищите лохов дальше.
Зайченя• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Штор на фото нет. Сидеть только на кровати или на кухне? Может в шкафу?))))
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Чому протягом року, ви уважно читали?. Договір був на півроку. Людина вже живе півтора роки.
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ длякуркулиха
Ні, ключ мені ваш не здався.
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Багато вже таких квартир зняли в цьому році?
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляЗайченя
На фото нема, в реалі є.
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Кидаю курити• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
ну вы сами подумайте.снимать за 8 в Киеве,где вышел и остановка,или метро. и проезд 8 грн в ОТ,или 15 в маршрутке. или снимать за 10 тыс в Вишневом, с дикими пробками, потерей времени, и всеми прелестями пригорода.
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Де є такі квартири в Києві біля метро за 8? Чи я в паралельній реальності живу?
Я б і сама за 8 біля метро зняла, якби такі були.
Кидаю курити• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
не такие, как у вас, конечно. а чистая аккуратная однушка - это всегда можно найти. если задастся целью именно найти жилье в Киеве.тем более, если работа тоже в Киеве.
Шиворот Навыворот• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Хоча ви праві , зараз така ціна бензину , що різниці немає . Але якщо людині не тільки до Києву треба доїхати , а ще й по місту на транспорті то виходить не мала сума . Маршрутка з Вишневого напевно десь 35 гривень , тобто по мінімуму більше двох тисяч ( лише до Києва )+ час . Ось і уявімо 10000 оренда + 2000=12000, з такою ціною а взагалі і дешевшою людина зніме помешкання в Києві і це зручніше . Більшість людей знімає у вашому місті в цілях економії . Хоча на кожен товар свій покупець і це звісно ваша справа .
Вільний митець• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Не слухайте тут нікого. Я в 5-7 хвилинах від метро Дорогожичі здала квартиру готельного типу з ремонтом за 14 тис . грн за 30 хвилин з моменту об´яви. Мені телефон обірвали. Зараз оренда суттєво піднялася. Аналізуйте за скільки здають у вашому будинку або поруч
#Пойду_кгадалке
• 25 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Дякую за адекватну відповідь. Я ж не хочу вище ринку,але нижче також не хочу. І зайвий раз переконалася, які зависливі совєтчиці, і як вміють знецінювати чуже.
Було лише декілька адекватних відповідей.
Зайченя• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
фото
Ну шкафы понятно, а опу куда усадить?
Разве что посуточная может быть такая пустая, но в долгосрок нужно больше комфорта, а вы напротив, хотите больше денег. Добавьте мебели: столик, кресло хотя бы и тогда поднимайте.
Зайченя• 25 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Друг за 11 снимает возле метро на Позняках, метро Позняки, одушку большую с норм ремонтом, кондером и всей необходимой мебелью, балкон большой застеклённый с лестницей спортивной установленной.
Не знаю шо вы там сдали, но вам просто повезло.
Зайченя• 25 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Кто вам завидует?
Лично я вам указала на пустую квартиру, это от зависти наверное.
Всем пог, сдавайте за сколько хотите, если адекватная критика для вас зависть.
Вільний митець• 25 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Это не повезло, а это просто такой рынок. Выставляла за 12 тыс. Арендари сами устроили аукцион. Желающих было около 20-ти человек. А до того она сдавалась за 10 тыс грн, просто квартиранты съехали на жилье побольше, т.к. им было тесновато уже. И у меня не одна квартира. У меня есть арендари, которые живут больше 5-ти лет, то конечно же у них цена та, про которую вы пишите. Если они съедут, то за 10-12 уже я сдавать не буду, т.к. потом надо квартиру приводить впорядок, а сейчас это дорого.
Заставляличка• 25 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Спочатку її знайдіть)
Перловая Кашка• 25 августа 2024
Я здаю квартиру, в цьому році підняла на 500грн до 7000, максимум на 1000, більше ні, це шокує людей, їм і так важко.
Кастрюлька• 26 августа 2024
Ответ дляМалая еще та
Винаймаємо на Позняках (по Григоренко), 5 хв до метро, 2-шку за 10т.
Ремонт середній, не бабушатнік, але і не віп.
За 10, 1-шку в Вишневому не знімала б.
Ну ви ж розумієте що це нижче ринка і вже і однушку за 10 не знайти на григоренко?
Чи не розумієте..
Кастрюлька• 26 августа 2024
Ответ дляЛепешечка
8к. Не высокий этаж, свет есть даже при отключениях
В лютому 23 року?))