Подтяжка• 25 августа 2024

Підкажіть ідеї пісних сніданків

Доньці до середи треба постити, не питайте чому...свекруха так захотіла....Я не знаю що на сніданок думати взагалі. Вона каже картоплі з салатом(
Аннуитет• 25 августа 2024
Ответ дляРомашкинная
А з чого робляться пісні сирники?
Я в піст на сніданок їм вівсянку, роблю тости з авокадо, арахісовим маслом, хумусом. Можна млинці зробити пісні, або оладки на дріжджах.
Разные рецепты есть: из тофу, из пшенки, из нута и тд
Я только из тофу ела

Скромняшка• 25 августа 2024
Ответ дляЗаведУющая
Белки всё равно организму необходимы, делайте что-то с бобовыми хотя бы, не издевайтесь над человеком.
Прочитала 🐿️ бЕлки.🤣
IQ 80• 25 августа 2024
Ответ дляКумедна
Обов´язково повинен бути якийсь білковий компонент у страві. Не голі вуглеводи. Тобто вуглі (каша/хліб), жир та білок (бобові, горіхи, соєвий сир, наприклад, насіння соняшнику або кабака).
Чому обов´язково, 3 дні можна і без білка.
IQ 80• 25 августа 2024
Для мене гречка і помідор з огірками смачно. Кабачок тушкований або навіть смажений теж. Тушкована капуста з гречкою. Дивлячись що їсть ваша дитина. Можуть бути і фрукти, просто я не люблю фрукти зранку. Борщ/суп пісний знову таки.
ЗаведУющая• 25 августа 2024
Ответ дляСкромняшка
Прочитала 🐿️ бЕлки.🤣
Ну это тоже белок
ХаДиДиШь• 25 августа 2024
котлеты из картошки с овсянкой когда то делала по рецепту из интернета.
Очень вкусно получается, кстати.)
Пищалка• 25 августа 2024
Ответ дляПодтяжка
Бо така вона
А Вы терпите и повинуетесь? Если скажет дочь налысо побрить и пирсинг сосков сделать, тоже выполните?
Зараз все скажу• 25 августа 2024
Влітку взагалі не проблема, міліон овочей. Овочі, крупи, олія, квасоля, мед, хліб.
Кумедна• 25 августа 2024
Ответ дляАннуитет
Я только из тофу ела
Тофу дуже зручно. Нарізати, потушкувати з овочами та крупою і вуаля.

Мая твая не панимать• 25 августа 2024
Рагу овощное , фасоль вареная, авокадо с тостом, винегрет, гречка, вареники с картошкой ( капустой), кабачки жаренные, вареная морковка на терке с маслом.
А рыбу можно?
ХаДиДиШь• 25 августа 2024
Ответ дляМая твая не панимать
А рыбу можно?
если подготовка к причастию, то нельзя, обычно.
Строгий пост.
Мая твая не панимать• 25 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Строгий пост.
Летом много вариантов из овощей
ХаДиДиШь• 25 августа 2024
Ответ дляКумедна
кстати не пробовала тофу.
Одно время брала соевые битки, и разные продукты - имитация мяса, но не пошли они мне, даже в пост.
Надо попробовать будет тофу.)
Вічний двигун• 25 августа 2024
Ответ дляПодтяжка
Ви всього не знаєте
Дьявола изгоняет))?
Тантрический кекс• 25 августа 2024
Фруктовий плов з яблуками і родзинками. Я про нього забула, а зараз згадала, завтра приготую.
автор Подтяжка • 25 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Дьявола изгоняет))?
Ну щось типу того, підліток, нерви, вона думає причастя допоможе)
автор Подтяжка • 25 августа 2024
Ответ дляТантрический кекс
Гарна ідея!
автор Подтяжка • 25 августа 2024
Ответ дляМая твая не панимать
А рыбу можно?
Дякую! Про рагу забула!
автор Подтяжка • 25 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Очень вкусно получается, кстати.)
Треба спробувати

JulJul07• 25 августа 2024
Оладки на дріжджах. З медом або з варенням. Або навіть зробити зі слайсами яблук всередині
Ковбой Хагис• 25 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Сырники без сыра? 😂
Уявіть собі.І таке буває.Пісний варіант сирники з пшена.До речі дуже смачно.І ніхто не скаже з чого.
ТаПрямТам• 25 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Так то не сырники, а пшенники или пшенки
Сырники от слова «сыр», соответственно там должен быть творог. Без творога то уже другое блюдо