Alienmoon• 25 августа 2024

Вы уехали из Украины или остались / вернулись?

Если вернулись , то что стало причиной ?
Результат:
вже голосів: 188
123 (65.43%) Осталась / вернулась
44 (23.4%) Уехала и не вернусь
21 (11.17%) Уехала и вернусь
Nadiaaaa• 25 августа 2024
Ответ дляІринка Українка
вы в Днепре?
Он самый, любимый Днепр
Сланочка• 25 августа 2024
Показове таке опитування. 25 відсотків не повернеться додому...
Evga32• 25 августа 2024
Ответ дляСланочка
Чим довше буде війна, тим більше буде цей відсоток(
Сланочка• 25 августа 2024
Ответ дляEvga32
Та це і так зрозуміло. Я за кордоном також. Ніхто із сотен знайомих українців не повертається. Одна нещодавно повернулась до чоловіка. Ну це один случай
useruseruser• 25 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Я такого не бачила навіть на нашому задрипаному «місцевому» озері. А на яке їздимо прям цілеспрямовано, там норм.

І взагалі до чого тут озеро))) я кажу про Червоне море та острова..
Ясно.
НатаГон• 25 августа 2024
Моя найкраща колега звільняється, гарна робота та з.п. У вересні з дитиною їде в Англію, сумно, це все дуже сумно. І це Київ, вона довгий час на антідеприсантах
useruseruser• 25 августа 2024
Ответ дляNadiaaaa
Он самый, любимый Днепр
Моя мама была ещё до войны в командировке в Днепре,сказала,что там очень красиво и круто.
useruseruser• 25 августа 2024
Ответ дляEvga32
Не думайте так,налаштуйте себе на позитивні думки.Рашка програє,бо її ніхто не підтримує.Всі підтримують нас,Україну.