Если вернулись , то что стало причиной ?
Результат:
вже голосів:
123 (65.43%)
Осталась / вернулась
44 (23.4%)
Уехала и не вернусь
21 (11.17%)
Уехала и вернусь
useruseruser• 25 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Я такого не бачила навіть на нашому задрипаному «місцевому» озері. А на яке їздимо прям цілеспрямовано, там норм.
І взагалі до чого тут озеро))) я кажу про Червоне море та острова..
Ясно.
useruseruser• 25 августа 2024
Ответ дляNadiaaaa
Он самый, любимый Днепр
Моя мама была ещё до войны в командировке в Днепре,сказала,что там очень красиво и круто.
useruseruser• 25 августа 2024
Ответ дляEvga32
Чим довше буде війна, тим більше буде цей відсоток(
Не думайте так,налаштуйте себе на позитивні думки.Рашка програє,бо її ніхто не підтримує.Всі підтримують нас,Україну.