Щедрик ведрик• 25 августа 2024
Померла сестра мами, а вона за нею сумує вже довго
Моя тітка, сестра мами померла у віці 75 років, онко, мучилась 1,5 роки. Мама дуже прив´язана до неї була, це старша сестра була, завжди їй допомагала морально, матеріально. Вони спілкувалися по телефону декілька разів на день ( хоч жили в різних місцях), поради толкові сестра давала. Коли не стало її, мама моя дуже за нею сумує, плаче часто. Вже пройшло 3 місяці, а мама ніяк не може змиритися з її смертю, хоче їй подзвонити, поговорити. Що мамі казати, як заспокоїти? Мама моя живе одна.
Лама_мама• 25 августа 2024
На могилу свозите, поговорите о сестре, больше выслушивайте, пусть плачет, у нее горе, слава богу вы не знаете что это такое
Відморожена• 25 августа 2024
Три месяца это мало, я второй год не могу успокоиться, но уже немного легче.. сейчас только спать начала без таблеток
Доктор Варвар• 25 августа 2024
Это нормально, что ваша мама грустит, еще ж ведь очень мало времени прошло. Не зря же траур держат год, обычно это время дается, чтоб пережить боль утраты и затянулись душевные раны
Щедрик ведрик
• 25 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
Так, я не знаю, що це таке. Але хочеться маму заспокоїти, її сестра була ближча, ніж мама їхня..колись😭
Жирафовое варьенье• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ви не втішите. Фаза втрати рік стабільно. Це треба від горювати. Вислуховуйте її, будьте поруч, якщо можете
Лама_мама• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну слушайте, и слушайте, на могилку как часто ездите? В церковь с мамой сходите, И чем больше она говорить, тем легче ей будет
Щедрик ведрик
• 25 августа 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Які слова підтримки мамі казати? Типу : ’всі там будемо’ не втішить. Вона хоче з нею ще поговорити. Хоча сестра її останні місяці вже дуже мучилась від хвороби, відстрадала своє
Щедрик ведрик
• 25 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
Якщо на могилу маму звозити, то чи легше їй стане чи навпаки душа ще більше заболить? Проблеми немає повезти маму, але як буде краще їй?
Не гавкаю- но охраняю• 25 августа 2024
Говорити з маиою частіше.
І про сестру багато.
Хай мама виговориться.їй буде легше.
Але рік часу треба
І про сестру багато.
Хай мама виговориться.їй буде легше.
Але рік часу треба
Marinamariana• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Скажите что ее сестра очень мучалась и сейчас уже не мучается , ей легче . Кстати вашей мамке снится ее сестра ? Должна сниться , потому что связь у них была сильная
Не гавкаю- но охраняю• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні.
Хвалити тітку.
Згадувати якісь хороші епізоди,її поради.
По фотографіям продивитись і поговорити
Хвалити тітку.
По фотографіям продивитись і поговорити
Не гавкаю- но охраняю• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
На місці найдіть якийсь транспорт,хай маму завезуть на цвинтар.
Заставте маму обов*язково сходити в зрам,замовити заупокійну і відстояти службу.
Це дуже допомогає.
Душа заспокоюється
Це дуже допомогає.
Душа заспокоюється
Лама_мама• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Временно, но станет лучше, лампадку купите по красивее, цветы...
Щедрик ведрик
• 25 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
Один раз недавно приснилась, дала цукерки моїй мамі. Вона завжди їй допомагала в усьому
Щедрик ведрик
• 25 августа 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Говорити з маиою частіше.
І про сестру багато.
Хай мама виговориться.їй буде легше.
Але рік часу треба
І про сестру багато.
Хай мама виговориться.їй буде легше.
Але рік часу треба
Дякую🙏
ЖующаЯКонфету• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Завезіть на могилу, навіть якщо там плакати почне, нехай виплачеться, потрібно пройти цей етап горювання. Можна в церкву ще, свічки поставити, сороковуст замовити. І потрібен час, рік як мінімум.
Marinamariana• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Это означало , что вашу маму сестра просила раздать конфеты как помин по ней . Когда мертвые снятся с едой сны связанные , это означает что они хотят чтобы мы их этой едой помянули .
Жирафовое варьенье• 25 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Я люблю тебе. Я поруч. Чим я можу тобі допомогти? Піти разом в церкву помолитись, на кладовище, тощо