Пусин Кукин• 25 августа 2024
А як здають НМТ чи ЗНО учні онлайн шкіл?
Варена цибуля• 25 августа 2024
Ответ длямаминаБубочка
І як це все відбувалось?
Да так же, тесты в компьютере, Прага, только регистрироваться надо было быстро, а то мест не хватало, тем кто не успел пришлось ехать в другие точки Чехии, некоторым в ближайшую Австрию
Луноликая Вика• 25 августа 2024
Ответ дляВарена цибуля
То це очно, а не онлайн.
В Україні також діти у пунктах здавали на комп´ютері
Варена цибуля• 25 августа 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
То це очно, а не онлайн.
Онлайн был 11 клас я писала
Молчалка• 25 августа 2024
Всі бажаючі здають НМТ на загальних підставах. В установлені дати реєструються (на сайті), вказують місцезнаходження своє на момент складання НМТ і очікують на запрошення.
У вказаний в запрошенні день приходять особисто в пункт тестування і на комп´ютері проходять тестування. Результат офіційний отримують згодом в своєму кабінеті на сайті, але попередньо в кінці тестування можна побачити кількість правильних відповідей.
Твоя подружайка• 25 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
А ДПА після 9 го як здається в таких школах?
Поки ДПА було, то в Оптімі писали діти в реалі в Києві, Дніпрі, Львові і Харкові, інші писали дистанційно.
Налогообложу• 25 августа 2024
Ответ дляФайна пані
Раньше, если далеко от представительств школы, то онлайн, а если можно спокойно доехать в представительство, то ехали и сдавали очно.
Дякую
Налогообложу• 25 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Дякую
Ганцю в кєдах• 25 сентября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Пишуть, що хочуть відновити в 2025 році
Для 9 класів ні