Ананомчикус• 25 августа 2024
Квартирне питання. Чи правильно вчиняти таким способом?
Я народилась у багатодітній сімʼї. Нас було 7 дітей.Серед них було 6 дівчат і лише один хлопець. І так вийшло, що я друга дитина у сімʼї за віком. Так вийшло, що брат був найстаршим серед нас. Ми жили у 3 кімнатній квартирі, наші батьки були заможними людьми… і різниця у віці була досить великою між нами. Тобто коли народилась наймолодша дитина у сімʼї— найстарший брат був майже повнолітнім. Але так вийшло, що в усіх окрім нього склалося приватне життя. Кожна з нас вийшла заміж, у кожного з нас є робота, житло, діти, у декого скоро будуть онуки, а брат так свою сімʼю не створив. Йому зараз 50 років і він продовжує жити з батьками у квартирі, де ми усі народились та виросли. Батькам вже трохи за 70. Батьки і так допомогли кожній з нас, зокрема із житлом, і деяким з нас допомогли з машиною, роботою. За це їм велике дякую! Але, буквально декілька днів назад вони захотіли поговорити з усіма нами (з 6 сестрами) і вони попередили, що оскільки у нас в усіх життя склалось, у нас в усіх є і сімʼї, і житло і так далі, а наш брат, очевидно , вже сімʼю ніколи не заведе і буде за ними доглядати до їх смерті— до ця 3 кімнатна я квартира відійде йому, як спадщина. Аби це для нас не було новиною.. оскільки він буде за ними доглядати до самої смерті. Якби ви поставились до цього?
ЖенаАйтишнеГа• 25 августа 2024
Ну вам же помогли, что вы еще хотите? Все справедливо, тем более он досматривает
Біле пальто• 25 августа 2024
Все справедливо.Я бы отдала квартиру брату.И что вы там делить собрались на 7-х?
Усміхайлик• 25 августа 2024
Если я чешу в затылке -
Не беда!
В голове моей опилки,
Да, да, да.
Но хотя там и опилки,
Но кричалки и вопилки,
Шумелки, пыхтелки и сопелки,-
Сочинию я неплохо иногда.
Да!!!!
После фразы: заможні батьки, багатодітні та жили в трьох кімнатній квартирі - смалец течет в исподнее авторицы.
Не беда!
В голове моей опилки,
Да, да, да.
Но хотя там и опилки,
Но кричалки и вопилки,
Шумелки, пыхтелки и сопелки,-
Сочинию я неплохо иногда.
Да!!!!
Несу пургу• 25 августа 2024
Кто досматривает-тому и квартира, разумеется.
Большая разница у вас между соседними детьми это сколько ? 2-3 года?
Ms. Откровенность• 25 августа 2024
Ну, первое - скептически - така багата багата семья, что аж вдевятером!!!! жили 18!!! лет в трешке
А в целом, если вам родители таки помогли с жильем отдельным, машинами
Вам что, мало?
Спокойно бы отнеслась на вашем месте, что брат наследует квартиру и будет досматривать родителей
Вам что, мало?
ОливьЕЖечка• 25 августа 2024
Это квартира родителей и решение родителей, вам только принять и понять
У вас были ожидания на наследство? Но вы же понимаете что если на семерых делить то там даже на машину не хватит приличную, что вы начинаете
Тримбулька• 25 августа 2024
Які молодці ваші батьки! Тільки б рада була, доглядати батьків, раптом прийдеться, важка справа.
Ананомчикус
• 25 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
Нормально.
А так не очень вяжется богатые и 9 человек в трешке
Мала на увазі, що з голоду ми не помирали
Завжди мало• 25 августа 2024
Ответ дляАнаномчикус
Это немного по-другому называется
Щепотка_совести• 25 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Вам что, мало?
А потом все равно эта квартира достанется детям сестер скорее всего. Либо тому, кто досмотрит брата
Міні-бікіні• 25 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
Нормально.
Автор пишет, что каждой из дочерей помогли с жильем. Далеко не все родители помогают.
Я на хвилинку• 25 августа 2024
Ответ дляАнаномчикус
А житло кожному це за відпускні батька на заводі?)
Тримбулька• 25 августа 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
І уявляю, як йому було всі ці роки бути старшим з 7 дітей
Апрель Ивановна• 25 августа 2024
Нормально бы отнеслась, он действительно вряд ли семью свою создаст уже.
Несу пургу• 25 августа 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Вопрос, как именно помогли. Может сказали: доча, ищи себе мужа с квартирой.
Апофиозная• 25 августа 2024
Я на стороні батьків. Уявіть собі, цю квартиру на 7 частин ділити??? Без толку. А так - брат матиме житло.
Король дивана• 25 августа 2024
Батьки зробили правильно. Вони вам допомогали як могли. Тепер відповідальність за дочок беруть чоловіки, які взяли їх( вас) заміж. І батьки вам нічого не винні. Брат доглядатиме за батьками до старості- готування.прибирання. хто зна, може й горщики виноситиме. Памперси.лікарі...тому по правильному і квартира йому. Кожна з сестер має житло. Якщо вони поділять цю квартиру між вами сімома- то брату куди йти? Під міст? Бо він житла не має.
Завжди мало• 25 августа 2024
Ответ дляМіні-бікіні
И что? Помогли != Купили
ЖенаАйтишнеГа• 25 августа 2024
Ответ дляТримбулька
Ну да, за всеми смотреть, в итоге человек даже свою семью решил не создавать, «наелся» видимо
18 мнеУЖЕ• 25 августа 2024
Ответ дляАнаномчикус
Ещё не хватало помирать с голоду. Это вообще норма чтоб хотябы было что есть и где жить. Посчитайте также какой размер был родительской помощи в каждую из сестер. А то как бы не оказалось что каждой из вас по паре тысяч долларов в разное время, а брату трёшка которая в 10 раз дороже.
18 мнеУЖЕ• 25 августа 2024
Ответ дляТримбулька
Он мальчик, первенца- это автор скорее всего всех нчняила как старшая девочка
Апофиозная• 25 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Навіть якщо і так, то це воля батьків)
Ананомчикус
• 25 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
Продати, а суму поділити
Король дивана• 25 августа 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
А брат согласен досматривать родителей?
А куди він дінеться? Він живе з ними? Куди він піде?