Вперше створюю таку тему, але дивлюсь - наче немає іншої.
Ваньок і Смолій пишуть, що ту злетіли, міг, кораблі з калібрами в морі, ще й 60 шахедів.
Пздц 🤬
Труп нареченої• 26 августа 2024
Ответ дляnikolayev
Они так громко гудят, когда подлетают, что есть время спрятаться.
ні, ракети свистять, то ви літак чули може
Труп нареченої• 26 августа 2024
Ответ для20139
Який район? На автовокзалі не чула
я в передмісті, почула як просвистіла ракета в бік Рівного і через 2 хв бахнуло , у вас там навколишній шум скоріш ща все перебиває, бо в мене тиша