Вперше створюю таку тему, але дивлюсь - наче немає іншої.
Ваньок і Смолій пишуть, що ту злетіли, міг, кораблі з калібрами в морі, ще й 60 шахедів.
Пздц 🤬
Ответ дляLudaSHS
А так трохи покоцали самі себе
Хай би летіли ті дрони на ті літаки..
💥Українські БПЛА атакували важливу авіабазу — «Енгельс»
Російська ППО позбивала частину безпілотників у сусідньому Саратові прямо над будинками. В результаті, пошкоджено житлові будівлі в Енгельсі та Саратові.
Хай би летіли ті дрони на ті літаки..
Наші мирні дрони летіли бомбити їхні військові цілі. А вони взяли і позбивали))))
Тепер у цю гру граємо вдвох)))
_Твоя_подруга• 26 августа 2024
Ответ дляРаната
А скажіть будь ласка, совєтчіци ж розумні, тільки мені дивно, що ще під час атаки тут пишуть куди, скільки і як гучно прилетіло? Колись писали, як швидко ворог аналізує інфо і корегує цілі, наче була заборона, нє?
Т е вы считаете, что без советчицы рашня не знает в какой город летят её ракеты?
Плету з бісеру• 26 августа 2024
Ответ для_Твоя_подруга
ну конечно не знают. А в начале войны колаборанты вообще для самолетов крестики рисовали или скотчем на столбах клеили, чтобы пилоты в небе могли ориентироваться
SantaMonika• 26 августа 2024
Ответ дляРаната
У вас явна параноя . Тут ніхто нічого особливого не писав . Відкрийте ТГ - там більше інфо в 100 разів
Тикати тут прийшли
Світло всьо( Наш масив на генераторах
Тикати тут прийшли
Світло всьо( Наш масив на генераторах
Ответ дляПлету з бісеру
Пілоти орієнтуються по старим радянським картам. Всі військові об‘єкти були побудовані ще при совку.
Ви колись бачили, як летить літак, ну який скотч?)
Плету з бісеру• 26 августа 2024
Ответ дляZelenkа
ну так я про сарказм. Естественно, им пох на то, что пишут на советчице
Плету з бісеру• 26 августа 2024
Ответ дляРаната
Ви мене точно здивували, писати куди летить і що буде чи чутно роботу ППО- це одне. А збирати інфо по результатам роботи - трохи інше. Добре, я все зрозуміла.
ну так завтра напишут в новостях, через неделю. Данные соберут и сопоставят
Ответ дляРаната
Я не думаю что эти советчицы собирали инфу.
А райони пишуть Повітряні сили Зсу і де гучно і куда летить. В мережах просять роботу пво не викладати бо по ланшафту дізнаються координати. Це зрозуміло. А рн моєї мами,, чи соломʼян рн гучно, це не інфа.
Ответ дляРаната
Какие-то претензии ко мне? Это мой родной город. У меня там бабушка старенькая одна живёт. Да я поинтересовалась, но я не спрашиваю точный адрес, а только направление. Это русне ничего не даёт. А мне важно.
Уже совсем с ума посходили, типа русня не знает куда ракеты пускает. А мы им подсказываем что-ли, так по вашему?
Плету з бісеру• 26 августа 2024
Ответ дляFilomena
Не пофіг. Для того щоб хоч загасити змогли і швидкі людей забрати, повинна бути тиша що і куди.
Як таке може не розуміти киянка? Взагалі дивно.
так они же помнят, куда перед этим пуляли. Цель та же самая
Ответ дляFilomena
Вы разве не видите, сколько у нас предателей. Мы-то как раз ничего не выкладываем, лишнего не пишем, но почему-то при этом на руснявых каналах в первую очередь появляются видео результатов обстрелов. Кто-то же им сливает🤷🏻♀️ А машины военных кто поджигает. И эти люди живут среди нас.
Ответ дляПлету з бісеру
Вірогідність повтору через годину значно нижча, якщо у них не буде точної інформації по попереднім ударам.
Але якщо зʼявляються відео, фото, вони мають можливість відкоригувати.
Наче перший місяць війни🤦♀️
Ответ дляFilomena
Наче перший місяць війни🤦♀️
Если им нужны фото и видео у них они будут и без нас. Вот в чём беда.
Ответ дляАтланта
Ну про кількість ракет і куди можна і тут не писати. Який сенс цієї інформації? Ну хіба що щоб хтось потім не писав: наша влада продає ел ен закордон, геноцид
vasilisa-l• 26 августа 2024
Ответ дляRosenica
А ви де це читаєте? Я була підписала на канал з тривогами, а тепер там мало інфи і не така детальна.
ППО Радар в Вайбері
ППО Моніторинг там же