БезникаяЯ• 26 августа 2024
Ось яка проблема в мене і в нього
Зустрічаюсь з чоловіком і помітила ,що він думає що я його постійно ревную ,але це не так ,у мене просто дефіцит уваги по життю чи як це називається!?Я завжди мала увагу від чоловіків в реальному житті це мені подобалось ,зараз так само ,ще й інтернет з´явився ,тепер там мені подобається ця увага ,думала з´явиться чоловік ,воно пройде ,але ні ....що з цим робити ?
Дама_из_рекламы• 26 августа 2024
Дефіцит уваги - це зовсім не те, про що ви пишете.
У вас низька самооцінка і ви її піднімаєте за рахунок чоловіків.
БезникаяЯ
• 26 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
пару примеров можно?
Мені здається,що цьому чоловікові подобається,коли його ревнують до всього ,це він такий .Але я не ревную його .В мене просто починається якийсь дискомфорт,коли він не пише ,я просто відчуваю недостачу уваги ,хоча розумію ,що він зайнятий і все .Я не хочу сексу з усіма ,мені добре з цим чоловіком ,але мені приємна увага інших
ЦібаФу• 26 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
что значит остальных и при чем тут он и ревность?
БезникаяЯ
• 26 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Можливо так ,я гарна від природи ,але колишній чоловік говорив ,що я не така й гарна та не худа.
ЦібаФу• 26 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
гарна то гарна, напишите понятно.....
Дама_из_рекламы• 26 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Яка різниця, що він там говорив.
У вас має бути ваша власна думка про себе.
Бо ви так і будете шукати підтвердження в інших. А спробуйте тут фото викласти? Взагалі змішають. Але чи буде це відповідати дійсності ?
Люблять і негарних, і не худих.
Впевненість і харизма, працюйте над собою
Люблять і негарних, і не худих.
Кривая спроса• 26 августа 2024
Господи, какой бред. Ну как можно так писать непонятно? Это жесть. Я гарна, але не гарна. Я не ревную, купа уваги, але дефецит уваги.
Кривая спроса• 26 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Говорите честно, уже дернули стопарик?)