Смешнюча• 27 августа 2024

Як спілкуватися/поводити себе з військовими?

Доброго дня.
Я дуже поважаю наших захисників України! За мірками моїх сил, чим можу допомогаю.
Нещодавно зіткнулося з випадками...
- військовий прогнав дітей ( і мою дитину також) з альтанки, зі словами -"йдіть від сюди, ми будемо пити пиво,... та хто ви такі, я воював, а що зробив ти....?" Дітям по 8-10 років... Діти звичайно пішли, але ж було неприємно.
І ще один випадок. Продаємо авто. Звонить начебто військовий. І так нахабно розмовляє. Що я багато хочу за авто. Каже -"давайте дешевше, що не можете для військових дешевше зробити, в мене таких грошей нема...!".
В мене подвійні відчуття виникають. Наче і сором - що я та моя дитина таки нахабні, і альтанки займаємо і дорого авто продаю. І одночасно образливо, я що вже не маю права ні на що?
Як поводити себе ?
Може я не права?
Що відповідати коли кажуть тобі "я воював що б ти тут спокійно жила..." Так я дуже поважаю вчинки військових. Та безмежно їм вдячна. Але ж коли це кажуть нахабно та високомірно. В мене виникає відчуття провини...
Проработник• 27 августа 2024
от прям так и сказал, ну вот не верю хоть ты тресни

Пульт от линолеума• 27 августа 2024
Ага так и сказал від сюди , пиши исчо
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Жалоба на тему, хватит обсирать и провоцировать военных.
Хотите обсудить снимайте анонимов
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Чарівна патика• 27 августа 2024
З бридкого опусу тільки з останнім реченням можна погодитися.
МастерЮля• 27 августа 2024
Это не военные
Платье Длинное бальное• 27 августа 2024
низачот, автор
скарга
Шаманю второпях• 27 августа 2024
Толсто. И жирно.
lilu1990• 27 августа 2024
До речі, звонить типу військовий це взагалі може бути розвод на лоха. Хто нині військовим себе не називає, щоб вициганити щось.

Брехушечка• 27 августа 2024
При всій повазі, зараз багато шахраїв прикривається військовими, це я щодо вашої автівки.
Я так продавала айфон, ціна і так була невелика, а почали писати і казати, що типу військові і треба телефон терміново, щоб продала ще дешевше.
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ой, це дуже важка тема і буде важчою з кожниммднем.
З нахабами себе вести як і вони і це правильно.
Я здаю квартири подобово, дуже багато клієнтів військових, ті хто справді воював такою фігнею не страждають як правило, а ті зто десь в тилу бульбу чистили - цілком можливо
Prervana• 27 августа 2024
Та вы шо такое спрашивать. Сейчас любой мужик в форме - автоматически божество. А власть развращает. И если мурло по жизни было мурлом, то никакая служба не сделает его адекватным
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Ответ дляPrervana
Мурлом по жизни и бухариком может быть и гражданский. Только почему то про тылового чмоню тем нет
dahashutka19• 27 августа 2024
Люди есть разные. И если человек был гавно, то он и в форме гавно.
Prervana• 27 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так тылового чмоню от чистого сердца и нах послать можно. В отличие от
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Ответ дляPrervana
Вы ж видите на форуме темы только касаются военных. Про обычных не создают, они не хамят, не бухают, не покупают, по объявлениям не звонят🤣🤣
Prervana• 27 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Не вижу. Скорее вижу, что любые проявления говнистости военных нельзя и вполголоса обсуждать. Потому что кококо, как можно, да они все герои, да мы им по гроб жизни. Предпочла бы отделять героизм в боях (если он есть) от обычных человеческих качеств. Но мне так не будет(с)
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Ответ дляPrervana
Давайте будем объективным люди разные и характеры в форме или нет.
Но я ещё подмечу, что вы во всех темах, где можно зацепить военных)
Prervana• 27 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Хоть одну покажите. Тему

автор Смешнюча • 27 августа 2024
Дівчата! Це правда!
Ні за що не хочу брехати!
З приводу дітей, ними була зроблена аудіо запис. І там чітко каже таке дорослий чоловік дітям!
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Ответ дляPrervana
Хоть одну покажите. Тему
Специально искать долго, мои наблюдения
Prervana• 27 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Специально искать долго, мои наблюдения
А вы потрудитесь. А то наблюдения должны подкрепляться фактами
Я такая - жду трамвая• 27 августа 2024
Удалено администрацией...
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Ответ дляPrervana
Зачем мне трудится, вы скоро в новой теме себя проявите, я вам там напомню
Грамотний хвіст• 27 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Удалено администрацией...
Ваш коммент сейчас удалят...
Я такая - жду трамвая• 27 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Ваш коммент сейчас удалят...
Еще и забанят
Но это правда чистейшая
...аяприкольная• 27 августа 2024
А військові - це окрема вища раса? Вони люди, громадяни країни. І досить вже цих маніпуляцій ’ я військовий’.
Марс атакует• 27 августа 2024
Не зустрічала таких. Якось військовий підійшов до зупинки і запитав чи можна постояти на зупинці з нами. В мене в голові взагалі error вибило, так як не зрозуміла чому він взагалі це запитав)
Вмію заміряти найкраще• 27 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Удалено администрацией...
Жалуетесь, ждёте русских?
Lilian-nochka• 27 августа 2024
Пресекать.с беседки никто не уйдет,ищите свободную.с авто так же,мужчина,мы продаем авто,перепетии вашей судьбы увы слушать не хотим