Примарочка• 27 августа 2024
Уролог. Чоловічі проблема.
Прийшов чоловік додому і розказав. Я вже переживаю. Завтра буде дзвонити, де можна потрапити до уролога.
В суботу боліло його в боку ( але як виявилось, то певно нирка давала). Сьогодні нащупав в мошонці ( де яйця), біля правого яйця ще ніби як одна гулька менша, ніж то яйце. Не болить але вона є.
Може хтось десь з таким стикався, що то може бути. Бо поки він не пройде обстеження, я не знайду собі місця.
Що то може бути за гуля?
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Забоїв, травм, ударів в цю зону не було?
Та ніби ні
Альфасамка• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Дякую. Ви оптиміст
та розслабтесь, шо то пережиття зміне, вже є
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Та ніби ні
Болі в нижній третині живота були? Як з ерекцією?
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
З ерекцією все ок. Нічого не боліло. В суботу каже тягнув бік і віддавав в промежину не сильно. А сьогодні каже випадково намацав. Каже блін мав два яйця, а зараз ніби три.
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Нехай піде на УЗД, уролог дасть направлення. При схильності до варикозу вузли можуть утворюватися навіть на статевих придатках, таке буває. В сумнівній ситуації направлять на пункцію. Швидше за все це тимчасове явище. Не переживайте наперед. В родині варикозом/тромбофлебітом не хворіли?
Рассказница• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Вы с Киева?Нужно обследование, мы тут можем писать, кто-то пугать, кто-то наоборот успокоить и тем самым усыпить бдительность, что тоже не есть хорошо.
Если с Киева, могу посоветовать двух хороших урологов.
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Ні не хворіють. То не вена на дотик. То як якась гулька чи наче стало не одне яйце а два. Завтра буде дзвонити, і обов´язково завтра післязавтра піде
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляРассказница
Ні не з Києва.
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Нехай піде, спокійніше буде, але щоб вас заспокоїти, скажу одразу, що онкологія в цій сфері трошки по іншому проявляється, симптоми не за пару днів виникають, тому найімовірніше це тимчасове явище без страшних наслідків.
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Та я не знаю і він також каже не знає коли з´явилась така гулька. Каже тягнуло спину в суботу, віддавало туди але зовсім сутичку, не придбав значення. Я сьогодні в душі мився і таке намацав. Каже не знає коли з´явилось.
Дуже боюсь онкології
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Дуже боюсь онкології
А ви не бійтеся) Збережена стала ерекція в таких випадках практично неможлива, так що все у вашого козака буде добре) десь травмувався непомітно, таке трапляється при високому больовому порозі, або капіляр луснув. Здоров´я і щастя бажаю вашій парі, все буде добре)
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дуже дякую. Він грає футбол, постійно з синяками ходить, може дійсно щось таке. А то він як сказав щойно, то я чуть в обморок не впала. Відразу подумала про найгірше.
Примарочка
• 27 августа 2024
Записала завтра його на УЗД на обід.
Дай Боже щоб там нічого страшного не було. Дуже переживаю з цього приводу, бо в його тата була онкологія, нирки.
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Про найгірше ніколи не варто думати. В крайньому разі, якщо не дай боже звісно, аденома (як приклад) , то це не вирок абсолютно, лікується успішно. Випадки онкології саме в тестикулах у вигляді пухлин вкрай рідкісні, там в силу будову тканини в печеристих тілах онко розвивається зовсім за іншими принципами, і не за кілька днів симптоми наростають, а роками. А травми і мікророзриви якраз дуже поширені, бо тканина вразлива. Але це вам пояснить уролог-андролог на особистій консультації, все буде добре. Я не просто для заспокоєння вас пишу, це реальні медичні дані, хоч я і простий терапевт.
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую надіюсь так і є. Не знаю як сказати там ніби яйце і від нього якийсь наріст круглий. Або по іншому ніби як яйце поділилось на дві частини - більшу і меншу.
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Ви боїтеся в першу чергу онкології, вірно? А пухлини описаних розмірів так швидко і непомітно не виникають, це кількарічний процес. Який супроводжується зниженням тиску крові, спадом потенції, загальним поганим самопочуттям. Крім випадків екстремально високого радіаційного опромінення, наприклад, але ж це не та ситуація
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую. Каже що десь бачив в інстаграмі відео уролога колись давно, що чоловік повинен час від часу себе обдивлятись, само контроль , і так робив кілька разів в рік. Каже останній раз дивився давненько може 2, може 5 місяців тому , не знає точно і от тепер як бік тягнув і в яйце віддавало намацав таку знахідку. Тому сказати коли вона з´явилась не може точно. Але каже дискомфорту не було, за винятком суботи.
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Наберіться терпіння до візиту в клініку. Так як фахівець ніхто себе не огляне. Завтра вранці постарайтеся записатися і попасти на огляд, підіть з ним для моральної підтримки, а сьогодні просто не думайте про це, бо кортизолу і адреналіну виділиться в обох вас стільки, що реально нашкодить ( Тут ще б ніч пережити, самі бачте, що робиться ці кілька діб... Так що чай, ну чи кава, обійми, поцілунки і здоровий сон! Завтра буде завтра.
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую. Піде завтра на УЗД а там вже буду шукати доброго уролога в нас в місті
Анонім Перший• 27 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Здоров´я і добра, хай всі побоювання розвіє хороший лікар. Відпишіться тут про результати, я якось близько до серця вашу ситуацію взяла, вибачте за відвертість... Свого уявила в такій ситуації, теж місця б напевно не знаходила б, попри всі логічні аргументи. Тому напишіть, що скаже лікар
Примарочка
• 27 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую. Завтра потрапить лише на УЗД. До лікаря завтра точно не потрапить, до хорошого. А до будь якого не хочу.
Відпишусь за результати УЗД. Записала його на УЗД комплексне - нирки, калитка і ще щось там , а сечовий міхур
Примарочка
• 28 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
По УЗД все ок. Аналіз сечі також добрий.
На правому яєчку є дрібненькі кісти і одна більшенька. Але лікар нічого не приписав від неї. Лише сказав спостерігати і переробити УЗД за 3-6 місяців, щоб подивитись чи не росте . Сказав що вона може пропасти, а якщо буде рости тоді можна видаляти.
Така рада що то не рак. Але ще для точного діагнозу піде до іншого уролога , десь на наступний тиждень. Вмовила його, бо все ж дві думки краще ніж одна.