Магиня• 27 августа 2024
Massimo Duti чому такий дорогий одяг? І як вам цей бренд?
Чи подобається вам речі цього бренду?
Божий одуванчик• 27 августа 2024
Не подобаються, бо не мій стиль.
Вважається, що краща якість, від того і ціна
Перекус беру завжди• 27 августа 2024
Мені не сильно подобається. Якось всього багато, але вибору і немає. І неоправдано дорого. Я більш високі бренди купую по знижкам дешевше
Я_канеша_извиняюсь• 27 августа 2024
Один из моих самых любимых брендов
Но заказываю из Испании, тк в украинских магазинах цены какие-то нереальные
Хтомолодець? Я!• 27 августа 2024
Мені подобається, з віком з Зари перейшла повністю на Массімо в офісному одягу. Але гарні сукні на побачення все одно в Зарі купую.
IQ 80• 27 августа 2024
Щодо стилю, мені він ок, стриманий мінімалізм, але я не можу сказати, що в умовній зарі не можна найти аналогічні речі дешевше. Тобто я не страждаю, що не можу собі його дозволити
Эт вернячОк• 27 августа 2024
У чоловіка базовий гардероб це масімо, в мене декілька речей.
Щодо ціни- це суб´єктивно
Що тоді говорити про дійсно дорогі бренди
Щодо ціни- це суб´єктивно
Летала_НаМетле• 27 августа 2024
Очень люблю и стильно и ткани хорошие, ну прям супер, но с размером не всегда угадываю, а потом не продать всем дорого
Кидаю курити• 27 августа 2024
Иногда беру там льняные рубашки, платья. Мало что нравится у них особенно в этом году
Полюю на дрони• 27 августа 2024
Є звідти речі, непогані. Брала тільки за великими знижками. Якось все одно не мій бренд. Пальто перед війною купила, вовна. Так ні разу не вдягнула(
Не стесняюсь• 27 августа 2024
Ручная работа, поэтому цена выше. Но много очень брака в пошиве. Не ношу этот бренд, потому что там все по факту от размера S и выше. Я ношу XXS-XS, их XS на мены большой.
Редиска Я• 27 августа 2024
Нравится далеко не все, хотя бывают достойные вещи. COS нравится в разы больше — и по дизайну, и по качеству. Но про вкусы не спорят.
Магиня
• 27 августа 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
О так. На шафі, бачила, є одяг цього бренду в новому стані дуже дешевий відносно їхньої початкової ціни.
А у вас взагалі, якщо нова річ, то це невигідно продавати дешево.
Дева Мария• 27 августа 2024
Нет этого бренда . Хс на меня большой. Cos качество очень сомнительное .
Поумничка• 27 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Массимо это та же Зара.
Поумничка• 27 августа 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Какая ручная работа?)
ДинамоКит• 27 августа 2024
Ответ дляДева Мария
А тема про cos ? Или вы просто решили упомянуть этот бренд ?
Хтомолодець? Я!• 27 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Массимо это та же Зара.
А Arket это H&M, ну и что?
ДинамоКит• 27 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Какая ручная работа?)
Феи шьют ручками ,машинки швейные ни-ни !!!! Только ручками ,иголочками
Olivia 666• 27 августа 2024
Мені подобаються і стиль мій. Купила трапецевидну спідницю та блузу теж незвичну. Ремінь є,але нічого особливого.
ДинамоКит• 27 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Массимо это та же Зара.
Они оба Inditex ,одной компании
Но туда ж много брендов входят
Поэтому нельзя сказать,что Массимо это и есть от Зара
Но туда ж много брендов входят
Дева Мария• 27 августа 2024
Ответ дляДинамоКит
По моему они чем то похожи
Я тут Живу• 27 августа 2024
У мене лише пуховик - теплий, легкий, зручний.
Дивилась цього літа на ось таке взуття, але побачила його на дівчині з повністю просівшою п´яткою (це був початок сезону, і довго вона їх точно не носила). Тому навіть не знаю, що у них з якістю загалом