Не пириживай• 27 августа 2024

Чи є в Італії гарні пляжі?

Широкі, безкоштовні, мальовничі для лінивого відпочинку
Пригаю-цибаю• 27 августа 2024
В Сардинию ходят паромы с юга Франции, можно с машиной. Но очень дорогой отдых.

автор Не пириживай • 27 августа 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Нас багато народу, плюс речі, тому зручніше авто
Кубик Рубика• 27 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Паромы ж и авто перевозят. Вы загоняете машину в трюм и едете сверху на палубе.
Файна пані• 27 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
І вода коричнево- зелена. Море відверто погане. Туреччина 200% краща. Про Тайланд та іншу екзотику я вже мовчу. Фігове море в Ріміні. Тіпа нашого Чорного, але нащо за нього стільки платити ...
Та говооят оно вроде как раз недорогое по сравнению с другими вариантами
Сhiccita• 28 августа 2024
Гарно в Тропеа (Калабрія) та Галліполі ( (Порто Чезарео) Пулья
Печальки.нет• 28 августа 2024
Искья, Калабрия,Лидо Ди Изоло,Сицилия
автор Не пириживай • 28 августа 2024
Дякую за відгуки. Погуглила, сподобався регіон Марке, спробую там щось пошукати