Не пириживай• 27 августа 2024
Чи є в Італії гарні пляжі?
Широкі, безкоштовні, мальовничі для лінивого відпочинку
Пригаю-цибаю• 27 августа 2024
В Сардинию ходят паромы с юга Франции, можно с машиной. Но очень дорогой отдых.
Не пириживай
• 27 августа 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Нас багато народу, плюс речі, тому зручніше авто
Кубик Рубика• 27 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Паромы ж и авто перевозят. Вы загоняете машину в трюм и едете сверху на палубе.
Файна пані• 27 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
І вода коричнево- зелена. Море відверто погане. Туреччина 200% краща. Про Тайланд та іншу екзотику я вже мовчу. Фігове море в Ріміні. Тіпа нашого Чорного, але нащо за нього стільки платити ...
Та говооят оно вроде как раз недорогое по сравнению с другими вариантами
Не пириживай
• 28 августа 2024
Дякую за відгуки. Погуглила, сподобався регіон Марке, спробую там щось пошукати