Король дивана• 27 августа 2024

А вы верите ballerinafarm?

та девушка у которой 7 детей, муж, ранчо, коровы, все готовит сама, хлеб печет, масло делает и тп
не так давно вышло ее интервью и все обсуждали что она в рабстве у мужа
а кто-то говорит что у нее слишком ухоженные руки и лицо и таких рук не может быть когда постоянно на хозяйстве. А вы что думаете?
Печенюшка• 27 августа 2024
Ответ дляКороль дивана
ага ну нам же заявляют что все сама сама. козу подоила, масло взбила
Та нормальное развлечение. Вон Полякова тоже коз доит и сама сыр делает. А кто там вымя козе моет и чистит навоз - то уже монтаж . Я б тоже подоила, прикольно наверное
Смайлик• 27 августа 2024
До речі, мені згадалося як моя мама і тьотя в свої 20-25, в 90-і роки, виїзжали на літо з дітьми - і город обробляли, сир робили, масло збивали, правда нас двоє було, а не семеро чи скільки їх у неї - але тоді Інтернету не було))а у нас і телевізора. При тому вони не виглядали прям селянками, а в місті і зовсім панянками виглядали.
AnnaOst• 27 августа 2024
Та ясно що там є помічники на фермі, вони ж самі це сказали в інтерв´ю таймс. Мені цікаво чи є там няньки і вчителі у дітей,б розповідає ж що все самі, а в школу старші діти не ходять. Мене більше цікавить чи вона дійсно так кайфує від усього от цього замість кар´єри балерини. От так от виглядає в реальному житті до речі історія Попелюшки: виходиш заміж за молодого красивого принца (її чоловік син мільярдера, власника кількох авіакомпаній), а в результаті ферма, народжуєш дітей без продиху у ванній ще й викладаєш це в інсту.
Але сама Ханна афігєнна! Красуня і мілашка, контент дуже класний
Але і питань багато викликає
автор Король дивана • 27 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Але і питань багато викликає
думаю кайфует
она вон постоянно в мисс америка участвует, чем не балерина) а балерина в 30 на пенсию
AnnaOst• 27 августа 2024
Ответ дляКороль дивана
думаю кайфует
Ну не знаю. Не МВС Америка а місіс, яка ж вона міс з 8 дітьми) вона розповідала в інтерв´ю що виграла конкурс через 3 чи 4 місяці після пологів. Таке собі задоволення. Цілком може бути що буде історія грандіозного сімейного або юзу про яку зніматимуть кіно)
Але сама вона фантастично здорова і красива жінка!
Кукарикуууууу• 28 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
Я еще помню ее видос, когда она на чьи-то похороны собирала панно из цветов, которые стояло за гробом. А после похорон она его утащила, изваяла себе платье из этого плотна цветочного и фотосессию устроила)) занятная мадам, я на нее давно подписана
Это похороны папы
Они мармоны ,может у них это нормально
Кукарикуууууу• 28 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Моя баба це все робить, ще сама ж вручну і жуки збирає в відро. Уявляєте
В промышленных масштабах ? Еще 8 детей ( все погодки ),еще занимается балетом ,успевает участвовать в конкурсах красоты ,рекламировать свою продукцию ,ездить по цехам ,ферме и тд
Котогосподиня• 28 августа 2024
Ответ дляLimonka11
То похорон її батька, вони баптисти, тому так дивно все.
Мормони. Це трішки інше. І вони на похоронах навіть посміхаються та фотосесії роблять. І говорять не співчуваю, а ’ яка чудова людина була, стільки дітей та внуків’
Та й в більшості у них немає тої привязаності як у нас. Бо в них по 4-8 дітей і на всіх вони не приділяють так багато часу як ми. А якщо внуки, то їх може бути вже більше 10.
Жила деякий час в цьому середовищі.
Але добре, що мене не агітували до церкви
Котогосподиня• 28 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Але вона при цьому не є багатою блогеркою)
Котогосподиня• 28 августа 2024
Звісно у неї купа помічників. І робить то вона тільки по бажанню.
Діти не дуже виховані?) так у них у більшості це десь так. Головне щоб на їх збори ходили , в правильному одязі і були правильними вірянами , що виконують їх правила : не пити каву, чай, алко, деякі колу також забороняють і віддавати 10ну церкві.
Хто був хоч трішки в селі, той знає як виснажує фізична робота. Та ще й самій виносити і народити 8 дітей майже без перерви на відновлення.
Без купи грошей на догляд, без робітників на фермі вона б банально не змогла так довго витягнути.

Проблема в тому, що дійсно не всі розуміють, що на камеру і реальність то різні речі. І або потім дістають своїх дружин, або жінки самі починають себе гнобити- вона он стільки може, а я невдаха
Крошка Енот• 28 августа 2024
Бачила що є американські форуми, де добре полощуть їх сімейку). Чоловік мені її не подобається, дуже самовдоволений, а вона йому в рота вічно заглядає. Читала про нього що так, він син мільйонера чи мільярдера, але там дітей багато, біля 10, і йому ту ферму подарували батьки. Стосовно помічників, не вірю що вона сама готує для 8 дітей, прибирає і вчить їх, це неможливо.