Однозначно• Изменено 28 августа 2024

Маю дурний характер, дуже переживаю. Чоловік

Створювала вчора тут тему. Чоловік випадково на правому яєчку вверху нащупав гульку, таку я б не сказала що маленька. В самій мошонці. Не болить. Лише в суботу каже тягнув поперек і віддавало в яйце, почав щупати і нащупав ту гульку, каже то в неї біль віддавала. Боліло недовго і не сильно. Вже не болить.
Розказав мені лише вчора, сьогодні записала його на УЗД. А там піде до лікаря.
Але я постійно дуже за все переживаю. Не спала всю ніч. Думала, переживала.
Начиталась гугла і там всюди рак рак рак.
Дуже і дуже надають що то звичайна кіста чи щось доброякісне, але все ж, дуже переживаю.
Як не зійти з розуму до обіду поки піде на УЗД.
Ще лікаря треба знайти доброго, але перше УЗД, а там далі по ситуації.
Дуже переживаю.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляПопадалочка
В мого свекра був рак яєчка. Видалили і живе собі далі. Каже, що на ерекції не позначилося. Так що найгірший варіант теж не вирок
Дай Боже щоб у всіх все було добре.
Блакитне небо• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Я надіюсь що там все добре. Дуже і щиро надіюсь
А як залізла в Гугл то там один діагноз
Первое правило- не лазить в гугл в таких ситуациях. Только врач.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я знаю це правило напам´ять. Але вічно його порушую
Блакитне небо• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Если например есть заключение какое то, уз или внализов- то тогда да, есть смысл смотреть. Но до первого визита к доктору- что Вы там нагуглите, ну да, самые большие риски и так ясны, и это и без Гугла ясно.
Миссис Буркул• 28 августа 2024
Ответ дляУгадайс
А в якості місті ваш уролог?
Полтава
Безсовісна кума• 28 августа 2024
Ответ дляНаливайКа
Рак яичка хорошо лечится
Так,в мене брат живе вже 5 років після операції і хімії,працює,дай Бог буде ремісія.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую. А які були симптоми у брата?
Угадайс• 28 августа 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Полтава
Дякую, я можна контакти? Я без аноніму, щоб була можливість написати в приватні повідомлення
Я з Києва.
любительница• 28 августа 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Полтава
Написала, а анонім не зняла)))
Millie• 28 августа 2024
Ответ длялюбительница
Написала, а анонім не зняла)))
Напишіть