Ананомчикус• 28 августа 2024
Почала сильно пітніти.
Дівчата, це спека чи вік?
Те що все тече поки на 10 піднімусь то таке, а от 5 хв йду і все капає то піпець,поки щось купляю в магазині на касі і є кондиціонер - тече все, так є вага зайва,але вона і рік тому була, і такого не було 🫣
Поки до метро дочухаю пішки а це хв 15 то вже всьо, треба міняти одяг, волосся наче завжди з душу🤪 почала це цього літа помічати, думала може клімакс,але немає так щоб хвилями як кажуть накриває і кидає в жар,саме коли фізична нагрузка,навіть мінімальна,їсти готувати то теж просто тече все🥴 вік 39
Margaritka-levi• 28 августа 2024
Похоже на климакс. Но есть утешительный момент, что мне 29 и я так же потею, но это со мной с начала пубертата
Margaritka-levi• 28 августа 2024
Ответ дляАнаномчикус
Оце чекаю зп, і до якого лікаря піти ,
Эндокринолог
Ананомчикус
• 28 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Те саме. А вночі взагалі двічі піжаму міняю. Сподіваюсь це спека
І вночі теж😭 теж сподіваюсь що спека 😂 і ще кажуть як пітнієш, то худнеш, мала вже -10 точно скинути
Ананомчикус
• 28 августа 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Эндокринолог
Дякую, він щось і на думку не прийшов
Подмигашка• 28 августа 2024
Ответ дляАнаномчикус
Дякую, він щось і на думку не прийшов
Поздаєте аналізи, буде видно
Балаболка• 28 августа 2024
Перименопауза или отсутствие спорта, если из причин, не связанных с болезнями
Вилами по Воде• 28 августа 2024
В мене чоловік в цьому році також став пітніти,аж тече вибачте. Думаєм треба щитовидну перевірити.
Снежнакомка• 28 августа 2024
Ну у меня начало климакса, тоже начала очень потеть, но не до такой степени что течет, так липкая становлюсь просто, просто раньше могла дезиком раз в 2 дня пользоваться, иногда могла вообще им не пользоваться, а сейчас хоть дважды в день пользуйся. Так вот у меня нет никаких хвиль вообще. Мне 52
Margaritka-levi• 28 августа 2024
Ответ дляБалаболка
Как спорт на это влияет?
Повітруля• 28 августа 2024
Ответ дляMargaritka-levi
У меня тоже с детства (
Я была у эндокринолога, у меня незначительные изменения щитовидки, но в целом она сказала, что это просто наследственность и ничего не поделать
Злюсь до кипіння• 28 августа 2024
жара + влажность дают многим эту потливость
да, раньше не было потому что погода была комфортней или прохладней
Балаболка• 28 августа 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Как спорт на это влияет?
Влияет. Не обязательно именно зал, а количество движения в принципе. Если совсем мало двигаться и тело абсолютно не в тонусе, то подъем по лестнице организм воспринимает как марафон
Ананомчикус
• 29 августа 2024
Ответ дляРуда ліса
Щитовидка, початок клімаксу - ідіть перевіртеся.
Вже записалась ❤️