Опля Картопля• 28 августа 2024

ТЦК дозволили стріляти на ураження у разі загрози їх життю

І докажи потім , що людина не становила загрози їм??? Як їх по 5 чоловік на одного цивільного нападають. Ось тепер буде срака повна. Будуть вбивати ( Потужно!
Natalia505• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
якщо на режимний об´єкт здійснюється збройний напад, охоронці можуть стріляти на ураження. в цьому нема нічого нового.
А до чого тут збройний напад і підпал? Хто сказав, що в паліїв була зброя?
Сито для думок• 28 августа 2024
Шолом, незламні! Щось нам із партнерами сьогодні ваші настрої не подобаються.
Зараз на дієті• 28 августа 2024
У них оружие еще есть? На каком вообще основании, они кто?
Пліткарка• 28 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Логічно, коли просять. Людина може відмовитись лізти в той бусік, це його право. Він не звинувачуваний і не підсудний. Ніхто не має права його ламати і викрадати.
Так.Порядок дій по закону:відмовився - поліція складає протокол,далі суд і вирок.Ніяких бусиків у законі нема.
Забула що?• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
я питаю - хто дозволив відкривати вогонь?
Луцький воєнкомат сам собі начальник
Забула що?• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Удалено администрацией...
Ви фашист?
Сито для думок• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
И правильно! Надо было изначально разрешить им это делать. Меньше будут быковать и выделываться тыловые чмони
Ось ви - молодець, правильно мислите, хоч і тилова чмоня, як ви самі кажете, але з розумінням ставитеся.
Natalia505• 28 августа 2024
Ответ дляПліткарка
Затримувати більше як на три години вони взагалі не мають права, в поліції. Якщо звинувачення немає і підозри. Але людей дубасять і кидають на підвали. Якого біса вони цією хуй....ю займаються мені незрозуміло. Це неефективно. Це шлях до конфліктів, ще більших всередині країни.
Пліткарка• 28 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Що будете з цим робити?Висловите потрійну стурбованість?
Птица Говоруша• 28 августа 2024
В нас реальна загроза виходу русні до Дніпра і Запоріжжя. А тварі тцк ніяк не нажруться. В нас обвал фронту, через те що бустфікованих насильно кинули на передок, а вони масово втікають😭
Луковая• 28 августа 2024
Хочу на це подивитися
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляПліткарка
Удалено администрацией...
Це всі теми з незручною правдою про те, що робиться в Україні. А чим же тецекашники кращі за тих, хто на підвал в окупації тягає? То дійсно ж какая разница?(с)
Борода• 28 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
Ви фашист?
я просто не вчора народилась, і розумію як пишуться подібні новини, тим більше В СВЯТОМУ ТЕЛЕГРАМІ. і після кожного подібного висеру бігати в істериці О БОЖЕ НАС ВСІХ РОЗСТРІЛЯЮТЬ!!! - це як мінімум ознака невисокого інтелекту.
Луковая• 28 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Та ніхто вони. Вони навіть не держ структура
Забула що?• 28 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Ви вже стурбовані там?
Козяка-маляка• 28 августа 2024
триндець
щоденно мощніший триндець і моцніший...
ригочимо/плачемо, а толку - ми в засідці
Як там (перепрошую..) Сталін говорив? Людина - то маленький гвинтик у великій машині війни? ну от.....................(((
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Удалено администрацией...
Загугліть що таке пропаганда і підтримання жорстокого поводження з людьми. Що таке злочини проти людяності.
Жіночко - побєдунья, а ви б тут не матюкалися, а пішли у госпіталь військовий ,влаштувались би санітаркою, допомогли б хоть чимось тим, кого ваші улюблені тцкшники відправили у пекло.
Забула що?• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Це пост зі сторінки Луцького ТЦК Вспокойтесь
Пліткарка• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
А якщо розстріляють не всіх,а когось одного,то нічого?
Шкала Радощів• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
Идите в кацапов постреляйте лучше
Кому лучшє, вам? не кацапи наших чоловіків воювать заставляють, не вони закрили кордони.
Сито для думок• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Удалено администрацией...
Ми вам тут, на допомогу найпліднішому автору ресурсу, найняли її невістку-кацапку. Вона іноді таке пише, що сама може потрапити під роздачу. Ви нам допоможете розібратися в ситуації, відокремити зерна від полови та мух від котлет?
Борода• 28 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
Ви вже стурбовані там?
як це ви незрозуміли надтонкого сарказму від авторки коментаря? вона ж хотіла донести вам всім святу правду, яку знає тільки вона - вас всіх хочуть вбити (тсссс, нікому не кажіть) люди з пейсами
Шкала Радощів• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
А сколько случаев, что нападки были на тех, кого с фронта списали, человек с протезом свое отстрелял, а отношение к нему как к скоту
хамство, распускать рук
Так і буде, через насильну мобілізацію
графиняВишенка• 28 августа 2024
Ответ дляСтервочка
А в лучик запихивают, это так документы проверяют? Или повестку вручают?
Подождите, дольки ж пишут , что в нее сейчас запихивают ,не мешайте ))
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Ознаку невисокого інтелекту демонструєте у всій красі ви
Хата на мати• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
А машины кто палит военным, не тыловые сыкуны?
Ваш муж тцкшник?
Забула що?• 28 августа 2024
Ответ дляШкала Радощів
А, то це ми самі себе 10 років?
Вот Она Я• 28 августа 2024
Ответ дляNatalia505
бо на той тцк наче було здійснено саме збройний напад
Вот Она Я• 28 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
нема в них ніякої зброї
Козяка-маляка• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Удалено администрацией...
а у нас всьо зашибісь?