antoninalav• 28 августа 2024

Саме немислиме і неправдоподібне

Що точно не відбудеться?
Чому точно не статися?
Варіати ще може якісь....
Результат:
вже голосів: 180
35 (19.44%) Захоплення усієї України
32 (17.78%) Перемога України
29 (16.11%) Війна в Європі
26 (14.44%) Застосування ядерної зброї
26 (14.44%) Програш росії
19 (10.56%) Закінчення війни 25-26 році
13 (7.22%) Наступ з білорусі
автор antoninalav • 28 августа 2024
Мало хто вірить в перемогу Украіни та застосування ядерної зброї. Також війна в Європі малоймовірна.
А підрив чи якісь катаклізми з атомними?
Якщо ж росія матиме перевагу то де і на чому зупиниться?

Olvia1987• 28 августа 2024
Почекайте трошки.Експерти,тактики,стратеги,політологи,вірусологи,відящі і просто зєваки,затримуються .
Григорий Иванович• 28 августа 2024
Это вы вовремя опрос замутили. Потому что з 1 вересня, у экспертного сообщества начинается школа.
-Ань-• 28 августа 2024
Особи, які купвали в школу підручники, зошити, крейду, принтери... (список безмежний), чомусь возмущаються, що доводиться самим купувати сину на фронт бронік, машину, пальне для машини...

В школах і садочках всіх привчили по другому разу оплачувати все, що вже оплачено з бюджету.
Anastasiya-f052• 28 августа 2024
Як показали останні роки, можливо ВСЕ.