Мизимец• 28 августа 2024

Як забути колишнє кохання?

Як назавжди забути своє не взаємне кохання? Ми спілкувалися з ним востаннє ще до війни, але він періодично випливає в моїй памʼяті і мене просто накриває😢 познайомились ще майже 9 років тому, але кожна його фраза, наче сказана вчора. Стосунки з іншим так і не вдалось побудувати за всі ці роки. Невже мене так буде накривати все життя… В когось був подібний досвід? Про психолога можна не писати, я вже була у нього😢
Потринділиця• 28 августа 2024
Прийде час , ви зустрінете свою людину і тоді минуле вас не буде турбувати .

Все будет, но потом• 28 августа 2024
Насправді і легко, і важко - розібратися чи не співзалежність це, зрозуміти, які гормони і як впливають на мозок та працювати з цими факторами. А якщо нічого не робити, то можна профукати все життя, згадуючи «любов».
автор Мизимец • 28 августа 2024
Ответ дляПотринділиця
Дякую. Напевно ви праві, але мені так і не вдалось його знайти за стільки років. В мене відчуття, що я десь втратила свою людину. Десь помилилась.
ЧукИГеки• 28 августа 2024
Спробуйте накрутити себе в інший бік - він ж вас кинув, щось було погано - на цьому й сконцентруйтесь. А так, не забувається воно, навіть з часом будете згадувати
Потринділиця• 28 августа 2024
Ответ дляМизимец
Якщо людина ваша , то навряд чи . Вище носа , гарного настрою і у Вас ще все попереду !🍀
автор Мизимец • 28 августа 2024
Ответ дляПотринділиця
Дуже дякую, сподіваюсь на це. Але якщо колишнє кохання «не моя людина», то чому він ніяк не йде з думок і серця. Я не можу цього зрозуміти, тим більше, що він не є якимось особливо розумним, красивим чи багатим. Напевно просто торкнувся моєї душі😢
автор Мизимец • 28 августа 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Дякую, не співзалежність точно. Може я просто шкодую за втраченим шансом, але чому тоді не шкодую за іншими. Він ж не був моїм єдиним кавалером у житті.
автор Мизимец • 28 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Дякую, намагалась його дійсно спротивити, але всеодно повертаюсь у думках… Не розумію сама чим він мене так приваблює. Він ж не єдиний з ким не склалось, але не вистачає саме його.
Потринділиця• 28 августа 2024
Ответ дляМизимец
Ну серце не вибирає , люди чи притягує чи ні . І це вже не залежить від атлетичної статури або розміру гаманця ))) З часом ми забуваємо погане і починаємо ідеалізувати щось в минулому , можливо у вас така ситуація . Але минуле є минуле , тому треба дивитись лише в майбутнє а жити теперішнім . В мене колись була схожа ситуація , але все проходить і те теж пройшло .Може вам допоможуть практики , не памʼятаю точно , лише приблизно : уявляєте людину і ніби ви чи то на резинках звʼязані і відрізаєте від себе резинку , пошукайте в інтернеті , щоб забути людину всі способи гарні .

Цигарний шланг• 28 августа 2024
Ответ дляМизимец
Всё проходить
ЧукИГеки• 28 августа 2024
Для мене ще працює просто дякувати, що він в мене був і за період, емоції, які мені були приємні. Тобто не страждати за ним, а просто згадувати, як щось вже минуле
автор Мизимец • 28 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Я якраз і дякую, але після цього хочеться бути поруч з ним знову, але це неможливо😢 Я думаю він давно вже має іншу… навряд до мене у ньому були почуття крім простого інтересу, як до людини.
автор Мизимец • 28 августа 2024
Ответ дляПотринділиця
Я пробувала схожий метод, як ви написали, але там були канати, а не резинки. Уявляєш, як ви звʼязані із ним енергетично і розрізаєш ці всі канати. Подіяло трішки, треба буде знову повторити. Але кожного року, саме перед його днем народженням все знову повертається. Я не можу зрозуміти чому так. Зла на себе. Ми у різних країнах, я тут точно його не зустріну, у мене робоча віза і замість того, щоб зосередитись на роботі і зароблянні грошей, я знову зосереджена на ньому😭
Піна• 28 августа 2024
Згодна з тим, що це ідеалізація, ваші фантазії. Всі психологи радять не розчинятися в коханні, в людині, пам´ятати про вашу багатофункціональність, у вас є ще купа інших справ, уподобань, робота, ваше власне життя. І мені допомогла порада, уявляти це як великий комод, і цю історію - лише як одну із шухляд, захотіли згадати - відкрили, подумали і закрили, і живете далі своє життя.
Цикавенная• 28 августа 2024
Ответ дляМизимец
Потому что Вы никак не перевернете страницу и не забудете его.
У меня такое тоже было, забытую им футболку нюхала - и вспоминала-страдала-скучала. А потом однажды собрала все, что с ним связано и пошла спалила на пустыре. И кольцо помолвочное от него в озеро выбросила. И начала новую счастливую жизнь.
В итоге вышла замуж за прекрасного человека, и призраки прошлого меня больше не беспокоят.
автор Мизимец • 29 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Так. Може це все тому, що в мене немає нового кохання. Не можу закохатись знову, напевно тому не відпускаю😢
Цикавенная• 29 августа 2024
Ответ дляМизимец
Нет, не так. Пока не закроете дверь в прошлое и не повернетесь к нему спиной - впереди не будет будущего, будете жить прошлым постоянно.
Сначала ставите точку в прошлый отношениях, потом начинаете новые - когда будете к ним готовы, не раньше. Иначе ничего не получится.
автор Мизимец • 29 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Я завжди автоматично ставила крапку в попередніх стосунках, як тільки новий був на горизонті, навіть якщо він у всьому гірший за попереднього. Закохувалась по-новій, а про іншого забувала, не одразу в секунду, але почуття як відрізало і все, якщо десь бачила, просто проходила мимо. Навіть не памʼятаю чогось хорошого повʼязаного з ними. А тут хто б не був в моєму оточенні, кращі, розумніші - всеодно не відпускає. Я хочу позбутися, але наче щось тримає з середини. Буває живу собі спокійно, працюю, розважаюся, а тут раз, і наче розбудила сплячий вулкан😡
Я на хвилинку• 29 августа 2024
У мене було подібне.Я сприймаю це просто як приємні емоції,не більше)

Я на хвилинку• 29 августа 2024
Ответ дляМизимец
А він працює десь???
автор Мизимец • 29 августа 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
А він працює десь???
Приватний підприємець, ЧПУ різка.
автор Мизимец • 29 августа 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
У вас зараз є інший? Якщо так, то напевно він просто найкращий вам і кращий за того, до кого подібне відчували.
Я на хвилинку• 29 августа 2024
Ответ дляМизимец
Так,але все одно емоції