Я така бойова• 29 августа 2024
Гризти нігті - це звичка назавжди ?
Я почала їх гризти класу з пʼятого. Не памʼятаю вже, чому, можливо від стресу навчання у музичній школі, коли програма стала важчою, моя улюблена вчителька пішла, дали іншу сувору та грубу, а якщо ще й додати, що на музику ходити не хотіла, але мусила, так як батьки казали: «як вже розпочала - закінчуй». Так і дотягнула, сім років, атестат.
Звичка гризти нігті не пройшла з роками. Були моменти, коли трималась, коли мастила спеціальним гірким лаком, коли робила гарний манікюр, нарощувала нігті… все це лише тимчасово допомагало. Через місяць-два-три починала гризти спочатку. Не зручно зізнатись, але навіть нарощені нігті намагалась гризти.
Зараз, у свої 37, у мене є два нігті, які я згризаю під корінь і нічого не можу з собою зробити. Тривалий час (можливо, рік) гризла лише їх і постійно ховала від оточуючих. Але потім ще більше «зірвалась» і тепер всі нігті під нуль.
З цим вже не можна нічого подіяти ?
Зубожиння• 29 августа 2024
Перестала грызть когда начала гель лак делать. Гелем постоянно покрываю
Я така бойова
• 29 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
Звичка пальці до рота тягнути зникла ?
Зубожиння• 29 августа 2024
Ответ дляЯ така бойова
Звичка пальці до рота тягнути зникла ?
Так, вже багато років пройшло з тих пір. Але нігті покриті завжди
Безпринципова• 29 августа 2024
Грызла ногти в детстве, в детском саду ещё. Примерно в 3 классе перестала
Сын тоже грыз ногти. В какой-то момент перестал
Нагайна• 29 августа 2024
Покупала дочке в аптеке специальный лак для ногтей. При косании к губам он печёт и очень горький. Дочь перестала грызть ногти где-то через месяц.
КрестьянинДиор• 29 августа 2024
Нет. Грызла до 18, скорее даже обламывала. Руки страшучие были. Потом захотела понравиться одному парню и как отрезало. Короче уже 10 лет у меня шикарный маникюр. Никто не скажет что я грызла ногти когда-то)
Добра всем!• 29 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
Постоянно ходить с гель-лаком... мда...
Українська зірочка• 29 августа 2024
Как только дочка вкусила красоту маникюра, то перестала грызть, это где-то средняя школа. Но теперь может трясти ногой)))) это от тревожности. Какую-то йогу делайте, магний пейте, и самоконтроль конечно
Зубожиння• 29 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Постоянно ходить с гель-лаком... мда...
Мда, это высказать свое мнение если вас не спрашивают и не интересуются ним)
Добра всем!• 29 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
Вы вообще-то находитесь на форуме. Здесь любой имеет право высказывать свое мнение. Даже если им не интересуются
Руда ліса• 29 августа 2024
Я занадто чистоплюй, щоб знаючи скільки там мікробів тягнути руки до рота.
Зубожиння• 29 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Ок, не буду открывать просто. Общайтесь. Спокойной ночи 🌙
Кубик Рубика• 29 августа 2024
Автор, я с вами . Не грызу , если покрываю гелем , а так очень сложно держаться и не грызть , особенно если стрессовые ситуации
Пупс• 29 августа 2024
Вже ніби не гризла кутикулу багато років, а останній рік через війну буває до крові шкіру згризаю.
Катруся 777• 29 августа 2024
Мені здається це не просто звичка, можливо Вам треба до психолога звернутися? Бо в 37 гризти під нуль- це сильна тривожність якась, або постійний стрес, думаю... Спробуйте або заспокійливі попити, або краще звернутися до спеціаліста, щоб спочатку розібратися з психологічної точки зору, може тоді і звичка зникне.
Соломія Злагода• 29 августа 2024
Я гризла до п´ятого класу під нуль до крові, і нігті, і шкіру навкруги. А потім я знайшла мамин лак яскраво помаранчевий. Але як же він боляче пік коли потрапляв до рани. Ось тоді все змінилося. Частково. Нігті я перестала гризти, а ось кутикулу ні. Ця звичка нажаль збереглася і роблю я це коли нервую. Тому поперемінно то мої пальчики красиві, то навпаки, криваве місиво.
Володарка мрій• 29 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Постоянно ходить с гель-лаком... мда...
Это лучше чем ходить с обгрызенными под ноль ногтями. Грызу ногти с садика наверное, мне уже 41 год, покрываю гелем лет 20, ничего не случилось)
Добра всем!• 29 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
С привычкой грызть ногти нужно бороться другими способами
Добра всем!• 29 августа 2024
Ответ дляEL13
Это онихофагия. Обычно причины заключаются в эмоциональном состоянии человека – стрессах, низкой самооценкой, повышенном чувстве тревожности и привычке «грызть себя». От этого можно и нужно излечиться, нужна психотерапия.
Интересно - у меня заниженная самооценка, есть привычка ’грызть’ себя, но ногти я не грызу
Володарка мрій• 29 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
я рада что у вас вышло, ну или вы просто в белом пальто выступаете. У меня не вышло, но и с уродскими обгрызышами я ходить не собираюсь, слава Богу есть возможность позволить себе маник раз в 2 недели
Добра всем!• 29 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
У меня нет и не было привычки грызть ногти
Володарка мрій• 29 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
значит все же в белом пальто
Володарка мрій• 29 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
С чего это?
тема не об этом, тема о тех кто грызет ногти, вам в другую
Добра всем!• 29 августа 2024
Ответ дляEL13
ну так и отлично. Возможно проблемы с самооценкой не так сильно выражены, либо компенсируются чем-то или проявляются в других проявлениях.
Выражены. Но проявляются в другом
Покращена• 01 сентября 2024
Це реакція на стрес, протягом життя періодично до мене повертається у некомфортні моменти.