Суцільна зрада• 29 августа 2024

Невістка заходить. На профіль моєї молодшої доньки-це нормально?

Заходить до її профілю в соц мережі. Переглядала профіль декілька разів, але просто дивиться. Не підписується, нічого. Молодша донька запитала у старшого брата, навіщо його жінка заходить до неї на профіль? Він сказав, «а що немає право? Тим паче там фото її сина. Може ті фото переглядала.» Так, донька викладала фото свого племінника в соц мережу. Невісткі ще не сподобалось, що фото добавили в соц мережу, без дозволу батьків. Не маразм? Скажіть будь ласка…
Альфасамка• 29 августа 2024
це якась філія

Таракашечка• 29 августа 2024
Тобто заходити заборонено, а викладати чужу дитину ні?
Дама_из_рекламы• 29 августа 2024
Маразм у вас і меншої доньки без дозволу викладати фото дитини в соц мережу
Не дивуйтесь, якщо більше фото ви не отримаєте
Не люблю натовп• 29 августа 2024
у вас в голові маразм, так
Розумна Губка• 29 августа 2024
маразм конечно - выкладывать чужие фото
Манюнайтед• 29 августа 2024
А разве в инсте или фб видно гостей?
Пуки-куки• 29 августа 2024
Тролинг по следам темы про фото. Тупо и жирно.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3594652

Хочу в БАНю• 29 августа 2024
Удаліться з соц мереж і доньку вашу видаліть...бо на вас дивляться😂😂😂
миссДавеча• 29 августа 2024
Це знову Ви ? Здається вирішили не спілкуватися з нею
Ленне-Рейма• 29 августа 2024
Це Ви фото онука роздрукували та на палиці носите? Таки не дають бачитись?
Дайте подуться• 29 августа 2024
Ви ж жалілись що фото поганої якості. Вже покращили якість? ))
І чому це Вам можна всім фото її дитини показувати, а невістка не має права заходити у профіль Вашої дитини все дивитись?
Цікавий писочок• 29 августа 2024
Типа другим можно на публичный профиль, а невестке нельзя? 😄
Скоро_вчера• 29 августа 2024
Скільки вам років?
Таку якусь дічь ви написали.

А хто вам дозволяв викладати фото дитини маленької без дозволу?
пу_пугренчик• 29 августа 2024
Тут ще не вся сім´я відписалась.
Леся Українка• 29 августа 2024
И снова здрасьте !
Леся Українка• 29 августа 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Скільки вам років?
Таку якусь дічь ви написали.

Ей 45 ))))
Скоро_вчера• 29 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Тут ще не вся сім´я відписалась.
А вони всі тут сидять?
Срач невістки зі сверухою в ріал тайм я тут ще не читала)))
Це цікаво
Воленс-неволенс• 29 августа 2024
Ваша донька, ще мала сопля. А вже комусь кидає претензії, що хтось заходить на її профіль. А ще повинні дозволу запитувати у неї, чи можно зайти переглянути профіль? На то й це соц.мережі. -щоб дивитися відео, фото, переглядати профіль людей. Маразм-це у вашої молодшої доньки. Така мала, а вже як ви-йобобо на всю голову. Видаліть фото чужої дитини. І у вас там сама розумна і адекватна людина автор-це тільки невістка! Ви там всі не від Бога….
Этожзвяздаяегообожаю• 29 августа 2024
Навіщо викладати, якщо дивитися не можна?

Скоро_вчера• 29 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ей 45 ))))
Ух ти ж блін....а по опису наче 75.
Але ж просто смутила мене наявність молодшої дочки. То думаю ж певне менше має бути, а така дічь в голові
МаринаХ28• 29 августа 2024
Якщо Ваша донька не хоче щоб заходили на її профіль, то хай закриє його та і все.

І так, вона не має права викладати фото чужої дитини без дозволу батьків.
Само_достаточная• 29 августа 2024
Ви вже задовбали
Леся Українка• 29 августа 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Ух ти ж блін....а по опису наче 75.
О , это знаменитая на Советчице личность ))) Три мужа от нее сбежали - не вынесли такого счастья . Младшей дочери 13 , если я не ошибаюсь .
Я тут Живу• 29 августа 2024
Обожаю этот форум. Просто рассадник качественных экспонатов для института психиатрии.
Цікавий писочок• 29 августа 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Типичный воспитанник совка. Детей унижай, взрослых за просто так уважай.
Разгуляшка• 29 августа 2024
а хрестини вже були? Хто в курсі? Чи це інша свекруха?
Коренная киевлянка• 29 августа 2024
Таки качество фото уже устраивает?
Коренная киевлянка• 29 августа 2024
Ответ дляРазгуляшка
Да были, были. Фото выслали плохие, некачественные. Обидно
Альфред Шнитке• 29 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
А кто это? Я если честно аж вот такую тупость то редко встречаю. )
Коренная киевлянка• 29 августа 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ви вже задовбали
А я всегда жду с нетерпением новую тему . Автор, пишите исчо