Ща как дам• 29 августа 2024
Вроцлав чи Варшава. Яке місто краще? Де реально зняти кімнату?
Дай подивлюся• 29 августа 2024
Ви обрали 2 самих багато населених міст,із самою великою кількістю приїжджих та самими високими цінами на аренду,ну і дефіцитом житла. Ви це спеціально зробили?
Ща как дам
• 29 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
Там робота є у моїй сфері.
Ща как дам
• 29 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
ми не працюємо в 2024
Не працювати не підходе. Ніхто так грощі не дає. Треба сім´ю годувати.
Альфасамка• 29 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
оформите виплати
Добра, коли сита!• 29 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
Чому? А робота там є?
Есть, но на прожить надо 2 работы, или ищите с жильем, на фабриках,