Анонимус Я• 29 августа 2024

Блогери багаті?

Часто чую, що блогери дуже багаті. Натомість я працюю в магазині, куди часто ходить відома блогерка у якої в ютубі 2 мл підписників, купляє переважно дешевий товар. Це все тоді на публіку?
Пасти Ла• 29 августа 2024
Так может ей нужен такой товар. Что, нельзя?

автор Анонимус Я • 29 августа 2024
Ответ дляПасти Ла
Можна, але вона завжди акцентує, що не дороге потрібно
Пасти Ла• 29 августа 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ну, она считает, что зачем платить больше. Ее право.
Хи хи, ну ну• 29 августа 2024
Ответ дляАнонимус Я
Может ей для контента
автор Анонимус Я • 29 августа 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Может ей для контента
Ні, це ж меблі, кухня, коридор
Lacrimo• 29 августа 2024
Знаю одних, частково на публіку. Їм потрібно гарний антураж для зйомок, машини, квартири і ремонти самі-самі, залазять в кредити з яких ніколи не вилазять. Але продукти якщо собі і не на камеру можуть купити любі. Коли не на зйомках, одіваються як бомжі.
Козяка-маляка• 29 августа 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ні, це ж меблі, кухня, коридор
Можливо, здає квартиру і це не для себе, тому і просить все дешеве)
автор Анонимус Я • 29 августа 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Казала, що для себе)
Пасти Ла• 29 августа 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ні, це ж меблі, кухня, коридор
Для нее, значит, это не главное. Может, она на путешествия любит тратить, например. Или на украшения, обувь, одежду. Или на уход за собой. У каждого свои приоритеты.

НЛОша• 29 августа 2024
Многие приукрашивают действительность и создают образ богатого - так лучше реклама продаётся или собственные говно курсы
Трейдер кріпти• 29 августа 2024
Зараз у середнього блогера реклама коштує від 15 до 35К.
З врахуванням їх кількості інтеграцій дуже бідними їх точно не назвеш
автор Анонимус Я • 29 августа 2024
Ответ дляПасти Ла
Можливо так є)
Просто дуже бюджет, навіть собі б не взяла таке, хоча я не багата.
автор Анонимус Я • 29 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Так) але ця блогерка, та інша відома в нашому місті купляють у нас дешевий товар для себе, який я б і собі не купила, хоча я не багата. Тому мене це дуже здивувало.
Дрібка щастя• 29 августа 2024
Так може їй потрібні саме такі товари, недорогі.
Або решту грошей економить на публіку.
А взагалі так, блогери багаті люди якщо якісний контент і велика кількість підписників
Николай-b526• 29 августа 2024
и ооочень!!))
автор Анонимус Я • 29 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Або решту грошей економить на публіку.
Але не лише вона така) ще одна блогерка, дуже відома в нашому місті якось купляла в мене дуже дешевий телевізор додому.
Посудомойка• 29 августа 2024
Можливо, вона купує у вас не для себе.
автор Анонимус Я • 29 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
Можливо, вона купує у вас не для себе.
Для себе, сама казала))