Амелі на мілені• 29 августа 2024

У дитини болить живіт вже місяць. Я у відчаї

Може, тут почую пораду. Були вже в 2 гастроентерологів, робили УЗД.
Пройшли курс лікування
Хофітол, креон, еспумізан, ентерол. Дієта.
Нічого не міняється.
В чому може бути причина?
Хочу піти до лікаря вже зі своїми також запропонованими варіантами і пропозиціями. Дитині 10 років.
3 роки тому вже було таке, болів живіт пів року. Ми пройшли тоді всі можливі обстеження, аналізи. У 5 лікарів були. Періодично за пів року знаходили якісь глисти, ми 3 рази проліковували по розписаному курсу з двома препаратами хімічними і це не допомагало. Аж через пів року знайшлись поодинокі лямблії, ми пропили курс макмірору 2 рази і о чудо, живіт перестав боліти в один день.
Зараз лямблій не знаходять. Але болить живіт точно так само. Я не розумію що мені робити і куди йти далі. Які обстеження проходити. Можливо, КТ.
Не покидає думка, що там може бути щось серйозне. Дитина схудла (можливо через дієту), бліда, неактивна, без настрою.
Температури немає, стілець нормпльний.
Аналізів крові і сечі нам не призначали, сказали та почекайте ви зразу кров в нього качать, там звичайний розлад після ОРВІ. Я напевно сама піду здам вже. Щоб до лікаря зразу з аналізами. Що ще включити в обстеження крім біохімії крові?
Може в когось подібні були історії довгих болів живота.
Ще минулого разу 3 роки тому мені лікарі казали "мамочка, все это пройдет" . Але ж як відпустити ситуацію, раптом щось я серйозне пропускаю.
Я у відчаї. На носі школа
автор Амелі на мілені • 29 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
А що даєте собаці від глистів і як часто?
Собаці вчасно даємо всі препарати. Тато слідкує, собака дуже доглянутий і все там точно в нормі
автор Амелі на мілені • 29 августа 2024
Ответ дляЖенщинас
Так померяйте, обязательно. Бледность, вялость, боль в животе-может быть ацетон. А копрограмму сдавали?
Не призначали поки
Кава з адреналіном• 29 августа 2024
Собака, річка, село - я б здала ще раз на лямблії. Ну і кров, звичайно.
Женщинас• 29 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Не призначали поки
Так сами в частной сдайте. Какие тогда вы всевозможные анализы сдавали как вы пишите? Не пойму.
Ворожу на каві• 29 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Нууу, з опису характеру болю, плюс собака, це вони, рідненькі. А препарати препаратам рознь, он купа антикліщових прекрасно пропускає кліщів.
Фима Собак• 29 августа 2024
Попробуйте убрать глютен, белый хлеб, выпечку из белой муки. Вместо этого можно кукурузный, гречневой хлеб.
Рубаю олівлє• 29 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
З їжею біль не пов´язана. Болить в районі пупа. Цього разу йому важко пояснити, каже ниє скрізь.
То зверху пупа, то зліва
Автор, а коли саме болить? Вдень, ввечері?
Дитина не є більше дратівливою, ніж завжди ?
Млинці зі смайликом• 29 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
То зверху пупа, то зліва
гастроскопію робили?
автор Амелі на мілені • 29 августа 2024
Ответ дляЖенщинас
Я про минулий досвід розказала.
Ви не уважно читали.
Я не проти здати аналізи всі.
Нам їх цього разу просто не призначали.
Я хочу сама зібрати список і здати і вже з аналізами піти до лікаря
автор Амелі на мілені • 29 августа 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Болить весь день, на вечір більше. Більш дратівливою не є, він спокійний хлопчик взагалі
автор Амелі на мілені • 29 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
гастроскопію робили?
Ні. Я не думала, що др цього дійде
Рубаю олівлє• 29 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
В моєго при таких симптомах були гострики.
Саме біль в пупку і навколо нього.
Попили пірантел всією сім´єю, всю постіль і білизну наново перепрасували і пройшло.
Червона рута• 29 августа 2024
в моєї доньки в такому ж віці боліло в районі пупа при гострому панкреатиті (віддавало в пуп), двічі лежала в лікарні
звичайно прямо завтра підіть в приватну лабораторію і здайте заг аналіз крові, кал на глисти і на хелікобактер
якщо підшлункова, то буде амілаза не в нормі
Протру пилюку• 29 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Ми цього разу були 2 рази тільки. Який стрес?
Допечі магне В6 ми місяць цей теж пили. Це я від себе додала
Ви ходячий стресс. У вас такая тревога, что рядом с вами можно ее заразиться.
Млинці зі смайликом• 29 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Ні. Я не думала, що др цього дійде
Зробіть обов´язково. Нічого неймовійрного в цій процедурі немає. Моїй доньці в 10 років робили її кожні 3 дні в лікарні. Протягом 3х тижнів. І нічого. Вона навіть звикла. Це швидко. Але багато чого вам прояснить.
JulJul07• 29 августа 2024
А просто аналіз крові робили? Може це апендицит, не дай Боже
Укр_жіночка• 29 августа 2024
Витамины пили какие-нибудь?
Может, в школе некомфортно и это психосоматика из-за ожиданий учебы?
В норме ли витамин Д? Не сдавали?