Фоточки нема• 1 час назад
Що змушує вас жити в Україні?
Почитала тему в топі - виявляється є стільки людей, які ненавидять українську мову.
Не тільки мову, а й в цілому все, що з Україною пов´язане. Воно їм не миле і чуже.
В мене питання - що змушує вас залишатися жити в Україні?
Замулена ріка• 1 час назад
а чому хтось має виїзжати із-за того, що хтось спотворив і зробив неможливою для життя Україну?
Доктор Варвар• 1 час назад
відсутність грошей,бо зп ніщенські. для переїзду ...корупція страшнюча. . я думаю,що якщо відкрили б кордони,дали людям грошей- тут лишиться 3 каліки. лише все крадуть і обдирають і думають як украсти. і крадуть на всіх рівнях. я вже поміняла 2 роботи - держслужба. Ви не уявляєте як крадуть гроші навіть найменші керівники відділів.тупо забирають ваші премії,надбавки собі.в результаті ви отримуєте голий оклад 17-19 тис,а в них за 50 тис.і вище. і нічого нікому не доведеш. ну і зп главбухів до 200 тис. і всі надбавки висмоктані з пальця.
Смячиком• 1 час назад
А хіба ге зрозуміло? Такі люди ніде не потрібні, в них нема ані зв´язків, ані друзів, ані грошей, щоб переїхати. Ось і сидять, стікаючи отрутою
Хачапууури• 1 час назад
Сегодня какой-то портал в ад открылся? Что с темами? Новый наполнитель сайта?
Лика-прилипка• 1 час назад
А мужчин обязывает оставаться мобилизация не? Хотя презик ляпнул шо рабства нема! Но только ты можешь уехать если не годен на фронт.
Ответ дляДоктор Варвар
Не соглашусь с Вами. Много людей с достаточным уровнем жизни сознательно отстаются, хоть могли бы уехать.
Нога на ногу• 1 час назад
Оптимізм
Вірю в зміни. Батьківщина - це не президент і ко, не система влади і т.ін.
Міряно-переміряно• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
Ті, що з ніщенськими зарплатами перші виїхали подачки збирати.
Якраз лишилися ті, кому є тут що втрачати.
Смячиком• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
Кордони буди відкриті до 22 для всіх бажаючих. А гроші нікому просто так не роздавали. І щось ці ’добрі’ люди нікуди не поїхали
Бойцовская• 1 час назад
Я дождусь пока ситуация изменится и всем притрушенным сделают невозможной жизнь в Украине. А нормальные люди останутся и будут жить
Не боюся осуду• 1 час назад
сепарши звали руцкий мир.путен памаги.путен памог.бомбами разрушил их жилье.а мужиков на ес ве оу отправил.сепарши выехали в проклятую гейропу на пособия.у многих еще мужья чудом живы и сыновья и воюют за пуйла.будущее их печально.и на россии феесбе запытает ибо не в ростов же спетляла и нам этих тварей не надо
Міряно-переміряно• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
Манька, під ніком доктор варвар пишеш також ти))
Це в тебе біполярка чи завдання таке, самій собі суперечити?
Не боюся осуду• 1 час назад
Ответ дляМіряно-переміряно
да я везде хоспади
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Это наша земля и говорим по-русски.
Говоріть як вам зручно. Ваша мова також результат виховання, політики, втручання совєтів та рашки. Зміниться оточення, ситуація, зміниться і мова.
Та прям багіня• 1 час назад
Так везде одно и тоже. Рабство, пропаганда. Тут все привычно. Нахрен мне усложнять себе жизнь.
Без QR коду• 1 час назад
Вони тут народились, все життя тут жили. Вважають цю землю своєю. Нікуди вони їхати ніколи не збирались.
Менее Более• 1 час назад
Це лише тут через мову суперечки. В реальному житті навіть ті хто спілкується російською, підтримують людей які перейшли на українську. Я теж радію, коли діти спілкуються українською між собою. Хоча я російськомовна. Не можу швидко українською.
Я тут с краю постою• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Есть такое. Знакомая работает с людьми достаточно состоятельными. Некоторые вернулись, здесь за свои деньги они получают гораздо больший комфорт
Ответ дляМенее Более
Я с ребенком разговариваю по украински, сама русскоговорящая.
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляМіряно-переміряно
в мене всі заможні звалили- нейрохірурги, власники ресторанів,кафе,магазинів,бізнесів,салонів. все закрили і нахрен виїхали. лишились ті,хто крім 1 квартирки чи може хатинки в селі нічого не мають. і грошей теж.
Вкаблучках• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Это наша земля и говорим по-русски.
Да хоть по еврейски
Это территория Украины
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
Да хоть по еврейски
Это территория Украины
Ну пока да и то не вся уже .