Заскрінила новину в тг каналі, більше поки ніде про це не читала
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляFirzz
За цей можно було б провести розумну рекрутингову кампанію, врешті залучати найманців з інших країн, але їм платити треба, на відміну від бусифікованих
В тому то й справа
І мотивувати
І зброю купувати, де тільки можна
А не чекати, поки байден за вказівками путіна відміряє піпеткою, ще й пальцем ну-ну зробить - по рашистам не стріляти
І мотивувати
І зброю купувати, де тільки можна
Ответ дляlilu1990
Знаєте, навіть мотивовані можуть здати а насильно притягнутий дістане кулемета і буде один три дні тримати позицію. Знаю і такі випадки.
Це вийняток, на жаль все зовсім не так. Якщо навіть професійні військові кажуть, що насильно бусифіковані та невмотивовані це тягар — то сперечатись важко
Ответ дляtanysha777
В тому то й справа
І мотивувати
І зброю купувати, де тільки можна
І мотивувати
І зброю купувати, де тільки можна
Неможливо бути мотивованим на війну. Це велика помилка.
Мотивація нічого не вирішує поки ти не опинився на війні. Абсолютно різні люди абсолютно по різному себе показують. І мотивовані буває відключаються і втрачають зв´язок з реальністю
Ответ дляlilu1990
Ви не розумієте психологію психопатів типу путіна
Він не зупиниться на Покровську, на Дніпрі чи навіть на Києві. Суть його режиму це урапатріотизм і Можем повторить. Як казав Жиріновсьуий - щоб усі в Європі говорили російською мовою
Немає ніяких компромісів. Або вони нас і притомних європейців, або ми їх
Розуміти шизофреніка? В нього в голові своя реальність, і ніхто точно не знає яка. Я прийшла до думки, що всі ракети і військові злочини в інших містах - помста за ’ущємлєніє рускіх Донбаса’. Реально що найбанальніше то і правда, що само шизофренічно звучить то так і є. Думаю ми здамо Донбас оркам, а собі хоч Курську заберемо всім їм начхати, там якась фіксація на Донбасі.
Ответ дляlilu1990
Це не тягар. Просто їм потрібно більше часу для адаптації. Його немає.
Ні, в них немає мотивації. З таких військових не буде. Я їх розумію. Вони жили в державі, платили податки за які ця держава існувала. В тому числі виплачувались зарплати та пенсії військовим, утримувались поліцейські та нацгвардія, які гарантували йому безпеку у державі та захист його прав і свобод. Як тільки трапилася війна — у тих бронь, а він ухилянт
Ответ дляFirzz
Короче, понятно до чого ви хилите
Ответ дляFirzz
Я завжди був прихильником :
Відкритих кордонів
Розумного рекрутингу або залучення найманців
Проти насильної мобілізації та виловлювання людей у центрі Європи у 21 столітті
Відкритих кордонів
Війну з росіянами так не виграти. Хіпстери з філіжанкою кави з демократичного світу не виграють у кончених відбитих на голову мавп.
Тільки вимирання
Розумієте я вважаю, що якщо людина ризикує своїм життям заради держави, то він хоче аби і держава подбала про нього після. Ви ж чудово розумієте, що ви потрібні державі лише тоді, коли можете виконувати певну функцію, а коли залишитесь інвалідом вона на наступний день про вас забуде. Чому я з власних грошей кидаю гроші пораненим на реабілітацію, на протези? Де держава? Чи лише громадяни повинні державі, а вона їм — ні?
Ответ дляFirzz
Якраз саме час про це говорити. Краще чемодан зберіть. Про всяк випадок
Ответ дляlilu1990
В смислі? Бо мавпи вас затопчуть поки ви будете розказувати про демократичні цінності, свободи і цінність життя людини.
Можливо для вас це дивно, але життя людини є головною соціальною цінністю у будь—якій цивілізованій державі, навіть в Україні. Це стаття номер 3 Конституції
Ответ дляlilu1990
Краще навчіться користуватися зброєю чи курси першої медичної а не оце все
За своїм здоровʼям ям я максимум можу бути придатним до тилових посад. Двічі ходив на початку війни, двічі відмовили… тепер коли держава вийшла з наших взаємних договірних зобовʼязань в односторонньому порядку — мотивація зменшилась
Джеральдина.• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Тільки вимирання
Ценой своей жизни мало кто захочет ’выиграть войну’. Почему-то выигрыш особенно нужен тем, кто не на нуле