Dakha• 29 августа 2024

Про ситуацію на Донбасі. Це фейк?

Заскрінила новину в тг каналі, більше поки ніде про це не читала
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Зачем? Я не орган представляющий власть, флаги не вешаю)

Ну так вы не ответили, что делать дальше? Гнать бусифицированных? Зачем, если они все равно не хотят и не будут воевать, вот какой выход предлагаете?
Вам що робити далі? Я не в курсі чим там ждуни займаються.
Lizavel• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Повно народу по ресторанам, за кордоном ховалися 2 роки від мобілізації

Воювати мають одні й ті самі? Ось вам і результат.
Удалено администрацией...
kpss2017• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Украинцам не желающим воевать что делать? Очередей перед тцк нет, отлавливают насильно, в итоге эти мужчины все равно не воюют (тема об этом), так что дальше?
LiliaBella• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
kpss2017• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Кстати, вы так же не ответили, вы ждун тоже или нет? Если нет и вам нравится война, то почему сами не воююете?
LiliaBella• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
kpss2017• 29 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
Я знаю, потому многие и не выезжают и именно поэтому наши закрыли доступ в оккупацию, так как народ начал из Украины туда бежать.
LiliaBella• 29 августа 2024
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
LiliaBella• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Конечно
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
И пойдет
Ну, когда нужно будет
LiliaBella• 29 августа 2024
Ответ дляtanysha777
И пойдет
Ну, когда нужно будет
Ну когда дети вырастут
Когда рак на горе свистнет
kpss2017• 29 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
Ну мне она похода на реального человека, просто очень наивного и с максимализмом зашкаливающим)
Наталья557• 29 августа 2024
Ответ дляgelinau
Ви за кордоном з початку війни.
И какое это имеет отношение к обсуждению данной темы?
Lizavel• 29 августа 2024
Ответ дляtanysha777
И пойдет
Ну, когда нужно будет
Удалено администрацией...
Ol-a• 29 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
Вчора з одніє з навчальних частин втекло декілька примусовомобілізованих. Сьогодні одного спіймали, зв´язали і показово кинули в яму в тій же частині. Посидить і ’змотивований’ поїде на передок. Гарна підтримка хлопцям, що дійсно були вмотивовані захищати країну.
Скотились в прірву. А зверху вже камінням присипають(
kpss2017• 29 августа 2024
Ответ дляtanysha777
И пойдет
Ну, когда нужно будет
Так уже, не хватает мотивированных, чего ещё ждать?)
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Ну не хотят другие воевать, что дальше?
Не хотят, потому что поняли, что происходит на самом деле под соусом обороны страны
Ведь многие пошли добровольцами с чистым сердцем и искренним желанием гнать врага
Но, оказалось, что враг не один
Ol-a• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Військові виконують накази. Якби кожен робив що йому заманеться росіяни вже б давно до Києва дійшли
Росіяни вже в Києві, при владі. Ще не всі розгледіли просто.
kpss2017• 29 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Но, оказалось, что враг не один
Я знаю, но тут же в это не верят🤷
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Пойдет -пойдет
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Я ж сказала- пакувати валізи, якщо це не ждуни
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
А про підвали і питки ви теж в курсі?
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляkpss2017
Я наївна? Треба казати своїм
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
А, може якраз ждуни ті, хто чекає, що з такими темпами вже не буде кого пакувати
От і сайдутся пасєрєдінє
mymoly• 29 августа 2024
Ответ дляOl-a
Зараз на цей пост нажаліються і його видалять
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляOl-a
Я знаю що людям усі погані, коли це не перемога і коли можна просто вірити в зсу.

Коли все погано, зразу усі зрадники, росіяни і вапще
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляtanysha777
От і сайдутся пасєрєдінє
Не буде посередині. Якщо росії легко дістанеться щось вона захоче повторити
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляOl-a
Якраз, багато хто розгледів ще на виборах
Бачите, як бояться сполохати вдачу
Пальці схрестили, ждуть
Ol-a• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
А про підвали і питки ви теж в курсі?
Я в курсі. Як донеччанка можу розповісти, як виїхала з повністю окупанового росіянами Донецьку з чоловіком. І як зараз, мій примусово-мобілізований в Україні чоловік знаходиться і учебці без права вибору частини для проходження служби, без права намедицину, без права на життя.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Донбас це супер плацдарм для повторного удару. Краще не придумаєш. Плюс крим - це буде розрив до Львова, якщо наші не підготуються другий раз
Нічого не зрозуміла. Їм не потрібен Львів, вони в себе придумали що поляки його заберуть)))