Раніше на гісметео був щоденник погоди за роки, можна будо переглянути данні за років 10, не менше. Зараз хєр тобі. Можна нагуглити за 2023, данні за роки раніше канули в літа. Де можна подивитись архів за останні років 10-15?
Щиро дякую
Аноним Первый• 29 августа 2024
Ну, мабуть комусь треба для світових маніпуляцій. Немає доказів і вже не поспориш з опонентом, що цьогорічне літо, дуже схоже на літо пʼятирічної давності, або що зими мають циклічність холодних і теплих.
Не зможеш доказати, що рівень опалів не змінився загалом, якщо брати середньорічні показники.
Загалом, так дуже часто пропадає інформація з різних джерел, з метою подальших маніпуляцій у суспільстві
Anastasiya-f052• 30 августа 2024
Ответ дляАноним Первый
Та невже. Схоже на літо п´яти річної давності!??!?!? Та ніколи такого жаху не бувало раніше. Черговий рекорд по температурі. Показники опадів не змінились!?!?!? Та за все літо практично ні краплі!!! Гляньте як все висаджене попересохло і погоріло.
Аноним Первый• 30 августа 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
В мому регіоні немає захмарно аномального нічого. І так, температури літні 30+ були і раніше. Опадів достатньо. Можливо ближче до лінії фронту і інша ситуація, але це через сильні великі викиди шкідливих речовин в повітря, але ніяк з міфічними глобальними потепліннями.
Anastasiya-f052• 30 августа 2024
Ответ дляАноним Первый
Та вище +25 ніколи не бувало в Україні до останніх кількох років. Ну може хіба на самому півдні.
Раніше так не помирала від тої спеки.
Аноним Первый• 30 августа 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Раніше так не помирала від тої спеки.
Не правда. Я минулого літа по ночах мучилась від страшної спеки, памʼятаю ті безсонні ночі і мокре ліжко. Цього року ні одної ночі я не відчувала цю спеку.
І знову ж таки, правди не буде, бо оці щоденники температури прибрали і залишилися лише наші з вами суперечки. Ось для того їх і забрали, щоб впарювати будь які твердження.
Anastasiya-f052• 30 августа 2024
Ответ дляАноним Первый
А от я і того року і цього отак мучаюсь ночами. Але так, нажаль щоденник прибрали і об´єктивно оцінити динаміку не вийде.