Хочу барабульки• 29 августа 2024

Я така ще молода, і так себе жаль, що без чоловіка буду тепер

Якщо чесно, то офіційно ще в шлюбі, але останні 8 років живемо а різних кімнатах, секс зійшов нанівець давно, ніхто мене не торкається як жінку. З чоловіком, очевидно, уже все. Поїхала з дитиною в готель щоб прийняти рішення в спокою. Приїхала, а тут всі парами, гарні молоді жінки, яких їх чоловіки мацають за всі місця, гарні діточки, все дуже природно і гармонійно. Я сама з дитиною, і розумію, що після розлучення я буду сама довічно. Мене ця думка спустошує зсередини, бо мені 40 і я хочу щоб мене обіймав і цілував чоловік, в мене ще сильна потреба в цьому, але буду одинокою до старості. Я собі не дозволю привести чоловіка в дім до моє донечки, я не дозволю собі цього. Принаймні дуже достойного ні разу і близько не спостерігала. Да і зовнішність уже не та, вага, здоров´я, усе не те уже, що в 25 було. Тема просто виговоритись, сумно, що всі в парі, а я нікому не потрібна.
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
Автор , на отдых парами только в нормальном браке ездят, а как у вас брак - таких половина если не больше. Так что не судите по отдыху, жизнь другая как вы видите по себе. Приводит е себя в порядок , и смотрите по сторонам 🌹
Ну зуби та фігуру ще можна покращити, а здоров´я як?
Фрекен бок• 29 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Мне до кладбища еще 50+ лет. А вы уже там.
Злобы и неадекватности в вас много, которые вас уже и так закопали с головой.

всех благ на ваши 50+.
Планшетница• 29 августа 2024
Ну и?
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
😁 Секси милфа самый смак 🤌
Меряю линейкой• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Здоров´я неможливо відновити до молодого стану, не те уже все.
Я в Англии. Тут в 40 это молодая женщина считается.
А вы себя не спешите хоронить за плинтусом.
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
С порога говорите что любите золотой дождь.
66сезон666серия• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Вы до знакомства дойдите ))) не смотрите далеко. А там операцию сделайте, все будет ок
Пез Году Неделя• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ну то чому до лікаря не йдете з цією проблемою?
ПолБатона• 29 августа 2024
Автор, тьху на Вас!
То вже не відносини. Виходьте з них. В 40 ще знайдете собі чоловіка! Дієта, спорт і все ок буде!
Життя тільки починається! І в 25 гарною була і в 40 свій вік гарний! Все з голови. Зараз 40 як раніше 25.
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Автор, тьху на Вас!
а 60 это новые 40 😀
КохайтесьЧорнобровi• 29 августа 2024
Говорю как дочь, чья мама тоже говорила ’как же я приведу кого-то домой, ведь это чужой человек для моего ребенка’. Да, сначала чужой, а потом будет не чужой. Главное - не приводить первого попавшегося сразу. А вот крест на себе ставить не надо и на своей жизни тоже. А то получится так, как у меня - мама одна, никого у нее нет и она теперь полностью со мной, как ребенок, потому что свою жизнь не устроила и думала, что лучше быть одной. Нет, не лучше. Вы сможете встретить хорошего мужчину, если будете к этому открыты
Чупа-чупс• 29 августа 2024
Потом будете вспоминать свой теперешний бред и смеяться.40-не 80
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Мужика и секс найти как два пальца обисцять. Это не проблема.
tereska• 29 августа 2024
Мені здається, що з кожним наступним будет теж саме через пару років. Відносини та кохання - це гра у 2-є воріт, прокачайте себе, відкривайте свою жіночність.
Поговоріть зі співмешканцеві про ваші почуття, майбутні плани. Можливо ви почуєте те, що вам неприємно але це його думка та потреби. Він, мабуть, теж не почуває себе коханим у таких стосунках.
Спробуйте поговорити, не ображаючи один одного, почути. Якщо у вас ще не згасло кохання, то можна спробувати хоча б здвтнути їх з тупого кутка.
Але, як показує практика, він вас просто бачить як вигідну жінку, у вічному пошуку, тому і не спішив одружуватися.
Лукава_Кiшка• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Не смішіть. Мені 41, коханець на 6 років молодший, кохає - і це видно Я заміжня, але розлучення - питання часу. Заміж більше не хочу. Як і жити з якимось чоловіком. Насолоджуйтесь життям
ПолБатона• 29 августа 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
а 60 это новые 40 😀
Так! Подивіться на фото радянських жінок в 25 і 40 років! Зараз навіть приблизно так не виглядають.
В мого чоловіка бабця 1925 року народження, в 25 було вже жіночкою-жіночкою - 3 дітей, працювала трактористкою після війни.
Конфиденциальность• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
вам всего 40, а нытья на 70
Лукава_Кiшка• 29 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
вам всего 40, а нытья на 70
От теж цікаво, що там може бути таке хворе в 40 років
Прикуси Язика• 29 августа 2024
А чого так сталося , що ви живете по різним кімнатам ? Що чоловік каже?
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
8 років він після роботи п´є, потім стає агресивним і виганяє мене з кухні, кімнати, матюкає. Неможливо біля нього лягти, він кричить: Зараз стукну, суко, якщо не вийдеш з моєї кімнати.
Домашка• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Розводьтесь з ним
За ким я буду?• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
квартирный вопрос...если бы можно было разъехаться,то вы давно бы это сделали.
ещё и пытаетесь к нему ложиться.это вообще за гранью.
ищите путь на свободу.
IQ 80• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ну, це ж не старість, правда? У мене є ще потреба і бажання бути в обіймах чоловіка. Мене 8 років ніхто не обіймав. Не розумію рука-обличчя! Це всі тут вважають, що у 40 років жінкам геть секс не потрібен?
Всі ми різні.
Мені 38 і останні стосунки були 12 років тому.
Старою себе не вважаю, але і потреби в присутності чоловіка, обіймах чи поцілунках не потребую. До 30 можливо і потребувала, зараз подорослішала і стала черствою.
П´яна вишня• 29 августа 2024
Автор, ви якась дивна.
Ну чесно.
Тобто ви терпіли це 8 років і тільки зараз занепокоїлися? Я цього не розумію взагалі.
П´яна вишня• 29 августа 2024
Ну знайдіть собі іншого чоловіка, ну вам же не 60+.
Знайдете і займайтесь сексом і відносинами
IQ 80• 29 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Тут злые совковые тетки сидят, в 40 уже старость для них. А молодые сорокалетки в 21 веке еще ощущают себя девушками.
До чого тут совкові тьотки.
Фізично ще молоді і самодостатні дівчата, але морально вже зрілі. Для чого емоційно до когось прив´язуватися і за обіймами та поцілунками страждати?
Прикуси Язика• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Це жах , те що Ви розповідаєте. Я гадала ви як сусіди живете, але те що Ви кажете , то просто невкладається в голові.
Домовенок Кузя• 29 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
я вообще не понимаю, как вы 8 лет продержались и только к 40 поняли, куда вы себя загнали.
Ну вот в мене діти-погодки були і робота з 10-ю оплаченими днями відпустки на рік і без лікарняних. І жодної допомоги зі сторони і можливості оплатити няню. Поки підростили з чоловіком дітей мені голови не було коли підняти. А в чоловіка, видно, слабке лібідо - він дуже швидко здувся. Коли діти підросли - 10 років як один момент проскочили. Щось я ще намагалася відновити, але чоловік з таким приреченим виглядав ’відпрацьовував подружні зобов´язання’... А в 45 років він взагалі вже нічого не хотів. І розлучатися як би не хочеться, бо багато чого доброго пов´язує, і мужика в постілі в мене немає, тільки порнхаб (((
Тут надолго• 29 августа 2024
Аж не віриться що в нас час є такі жінки, які так тупо просерають своє життя. Про вік смішно звичайно, але так, чоловіків такі лохушки не приваблюють.
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
Ответ дляП´яна вишня
Автор, ви якась дивна.
Ну чесно.
Після народження дитини це виглядало так, ніби я сфокосувалася на материнстві, а він на кар´єрі. Відносини погіршувались дуже повільно. Були примирення, потім знову охолодження, був секс хоч 2 рази на місяць, все дуже поступово скотилось до такого.