Хочу барабульки• 29 августа 2024

Я така ще молода, і так себе жаль, що без чоловіка буду тепер

Якщо чесно, то офіційно ще в шлюбі, але останні 8 років живемо а різних кімнатах, секс зійшов нанівець давно, ніхто мене не торкається як жінку. З чоловіком, очевидно, уже все. Поїхала з дитиною в готель щоб прийняти рішення в спокою. Приїхала, а тут всі парами, гарні молоді жінки, яких їх чоловіки мацають за всі місця, гарні діточки, все дуже природно і гармонійно. Я сама з дитиною, і розумію, що після розлучення я буду сама довічно. Мене ця думка спустошує зсередини, бо мені 40 і я хочу щоб мене обіймав і цілував чоловік, в мене ще сильна потреба в цьому, але буду одинокою до старості. Я собі не дозволю привести чоловіка в дім до моє донечки, я не дозволю собі цього. Принаймні дуже достойного ні разу і близько не спостерігала. Да і зовнішність уже не та, вага, здоров´я, усе не те уже, що в 25 було. Тема просто виговоритись, сумно, що всі в парі, а я нікому не потрібна.
Чебураха з перцем• 29 августа 2024
Авторе, ви така дивна.
Фрекен бок• 29 августа 2024
Я така ще молода

бо мені 40
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
Знаю, що тут всі за фігурою слідкують і в 40 вони красуні, я чесно була красунею, але через знецінення мене чоловіком, зовсім зневірилась в собі.
Пез Году Неделя• 29 августа 2024
Тобто Ви 8 років живете з чоловіком в різних кімнатах і тільки зараз спохватилися? А 8 років тому вам було тільки 32
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Я така ще молода

бо мені 40
Ну, це ж не старість, правда? У мене є ще потреба і бажання бути в обіймах чоловіка. Мене 8 років ніхто не обіймав. Не розумію рука-обличчя! Це всі тут вважають, що у 40 років жінкам геть секс не потрібен?
Шеллар• 29 августа 2024
Ваші таргани на п´ятому десятку не потерплять конкуренції, ось і чоловік став зайвий. Правда на це пішло вісім років, але зато вони тепер з досвідом.
Як міряти?• 29 августа 2024
Амінь
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Это у вас так. Мне 39, никаких браков и отношений больше не хочу, не нужны абсолютно эти поцелуи с мужчинами и мацания за все места.
Но деньги бы от мужчины не помешали.
Мамаша в бигудях• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ну так цінуйте себе нарешті.
Конфиденциальность• 29 августа 2024
ну так разводитесь с мудаком и ищите нормального, будет и мужчина рядом и секс и т.д, или еще 8 лет хотите сидеть рыдать непонятно по кому?
Пез Году Неделя• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Мабуть квартира ’иво’ і ви не працюєте
Физрукая• 29 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Я така ще молода

бо мені 40
А что, если 40, то старая? Мне 46 и я еще молодая. А вы уже на кладбище?
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Нах это все надо? Ну серьезно.
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
Ответ дляШеллар
Ви самі зрозуміли, що написали? Які таргани?
Шумелка Мышь• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
А последние 8 лет такой потребности не было? В 32 Вы были ещё более молодой.
Физрукая• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Тут злые совковые тетки сидят, в 40 уже старость для них. А молодые сорокалетки в 21 веке еще ощущают себя девушками.
Домашка• 29 августа 2024
Я что вам мешает привести себя в порядок и завести мужчинку?
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Ну була і була, тоді я щойно народила, я не могла і думати щоб з груднічком розлучитись.
Нагайна• 29 августа 2024
Покажите хфигурку
Дайте подумать• 29 августа 2024
Молода была не молода, а вообще какая каша в голове
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Ответ дляФизрукая
40 лет отличный возраст, особенно если не делать из мужика или члена - центр вселенной.
66сезон666серия• 29 августа 2024
Автор , на отдых парами только в нормальном браке ездят, а как у вас брак - таких половина если не больше. Так что не судите по отдыху, жизнь другая как вы видите по себе. Приводит е себя в порядок , и смотрите по сторонам 🌹
автор Хочу барабульки • 29 августа 2024
Ответ дляДомашка
Здоров´я неможливо відновити до молодого стану, не те уже все.
Шумелка Мышь• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
А в 33, 34,35, и т д?
Фрекен бок• 29 августа 2024
Ответ дляФизрукая
ваше подсознание пошло не в ту сторону.

если пишете с кладбища, то не тяните туда всех.
Домашка• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Можливо бути здоровішою в 50 ніж у 30. Багато прикладів.
Физрукая• 29 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
ваше подсознание пошло не в ту сторону.

Мне до кладбища еще 50+ лет. А вы уже там.
Фея_3уровень• 29 августа 2024
Ну ні, так ні.
Мадам Тю-лю-лю• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Успокойтесь. Вокруг ходят тоже не юные принцы, а 30-40летние старые пердуны
Фрекен бок• 29 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
я вообще не понимаю, как вы 8 лет продержались и только к 40 поняли, куда вы себя загнали.