Жахлива новина. Загинув полковник Олексій "Moonfish" Месь - український льотчик, який зробив неймовірну роботу, для отримання Україною винищувачів F-16.
Олексій був зразковим льотчиком. Завжди відмінник, завжди перший, завжди кращий.
Першим з українських льотчиків сів за штурвал F-16 і першим почав виконувати бойові завдання
. Єдине, про що жалкував - це те, що не має можливості і достатньо часу бачити, як росте донька. Проте казав, що він зробить все від нього залежне, аби над нею та коханою дружиною було мирне українське небо.
Він героїчно провів свій останній бій в небі.
Двадцять шостого серпня Олексій під час відбиття російського масованого комбінованого ракетно-авіаційного удару знищив три крилаті ракети та один ударний БпЛА.
(Андрій "Juice" Пільщиков та Олексій "Moonfish" Месь назавжди ввійдуть в історію української авіації, як ті, хто подарували їй нові крила)
a.ostroverh• 29 августа 2024
Ответ дляириска77
В семье не без урода, к тому же тут достаточно оркостанских представителей. Ну и наши ждуны тоже имеются
Боятся суки высказываться в открытую...
Бляди
Слов нет
Бляди
Слов нет
Ответ дляBambi-kids
Селфі клоуна з геолокацією біля винищувачів зробило свою справу...F-16 не був збитий...
Думаєте саме той літак то був? Саме Олексія? Да ну.
Знали що перші літаки в червні в Україну зайшли, Нідерланди писали, потім були відео їх в небі. До речі, тоді ж зайшли і макети тих літаків.
Barbaris Vulgaris• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Подумала повинна бути тема
Бо в тій сміхи і різне.
Треба запропонувати адмінам в таких темах і в політичних смайли робити видимими. А то матрьошки знайшли вихід і тиснуть масою смайлів.
Ответ дляBarbaris Vulgaris
Навряд
В розділі Політика своя аура
То в інших розділах можна писати анонімно, тут ні. А то все конфіденційність
В розділі Політика своя аура
fox with matches• 29 августа 2024
Ответ дляBambi-kids
Ті причини мають свій початок...
нажаль, біда, що роблять з нами
fox with matches• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Написано - аварія була.
Але він працював в небі, збивав ракети
а хто може інше сказати? Пілоти помилися, чи то свої й збили...Думати треба
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Из-за этого терпеть не могу эту войну....
красивых умных мобилизируют, останется непотриб...каким может быть будущий украинец? Надежда только на тех кто перед гибелью успел родить сыновей и тех кто сейчас ушел в подполье
Сейчас всех гребут