LudaSHS• 29 августа 2024

Назавжди в небі

Жахлива новина. Загинув полковник Олексій "Moonfish" Месь - український льотчик, який зробив неймовірну роботу, для отримання Україною винищувачів F-16.

Олексій був зразковим льотчиком. Завжди відмінник, завжди перший, завжди кращий.
Першим з українських льотчиків сів за штурвал F-16 і першим почав виконувати бойові завдання
. Єдине, про що жалкував - це те, що не має можливості і достатньо часу бачити, як росте донька. Проте казав, що він зробить все від нього залежне, аби над нею та коханою дружиною було мирне українське небо.

Він героїчно провів свій останній бій в небі.

Двадцять шостого серпня Олексій під час відбиття російського масованого комбінованого ракетно-авіаційного удару знищив три крилаті ракети та один ударний БпЛА.

(Андрій "Juice" Пільщиков та Олексій "Moonfish" Месь назавжди ввійдуть в історію української авіації, як ті, хто подарували їй нові крила)
автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляBambi-kids
Винищувач не був збитий...
Написано - аварія була.
Але він працював в небі, збивав ракети

a.ostroverh• 29 августа 2024
Ответ дляириска77
В семье не без урода, к тому же тут достаточно оркостанских представителей. Ну и наши ждуны тоже имеются
Боятся суки высказываться в открытую...
Бляди
Слов нет
ириска77• 29 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Боятся суки высказываться в открытую...
Бляди
Слов нет
А дизлайк можно лупить без опаски. Гадят по мелкому, как могут
akarra• 29 августа 2024
Ответ дляomg_meow
загинув через рік після Джуса:(
Вічна пам´ять і шана
І майже та сама дата
автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляBambi-kids
Селфі клоуна з геолокацією біля винищувачів зробило свою справу...F-16 не був збитий...
Думаєте саме той літак то був? Саме Олексія? Да ну.
Знали що перші літаки в червні в Україну зайшли, Нідерланди писали, потім були відео їх в небі. До речі, тоді ж зайшли і макети тих літаків.
автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Бляди последние те, кто ставит дизлайки и рукаморда
Вам и всем вашим следующим поколениями гореть в аду в вечных муках
Я с той анонимной темы с смехом и весельем поняла, многим радостно.
Как внутренние гниды
omg_meow• 29 августа 2024
Ответ дляakarra
І майже та сама дата
так і ж про що, 1 рік і 1 день:((
PinkMa• 29 августа 2024
Это ужас. Тех пилотов и так мало и тренировать сложно на эти f-16. Я не понимаю как так. И как мы будем ими воевать. Если первое ПВО отбили и уже погиб человек.
Вечная память герою
Dumky• 29 августа 2024
Як так. 😢
Гірко так і безсилля якесь.

Heksa• 29 августа 2024
Хай спочивають(((
Barbaris Vulgaris• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Подумала повинна бути тема
Бо в тій сміхи і різне.
Треба запропонувати адмінам в таких темах і в політичних смайли робити видимими. А то матрьошки знайшли вихід і тиснуть масою смайлів.
автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляBarbaris Vulgaris
Навряд
В розділі Політика своя аура
То в інших розділах можна писати анонімно, тут ні. А то все конфіденційність
fox with matches• 29 августа 2024
Ответ дляBambi-kids
Ті причини мають свій початок...
нажаль, біда, що роблять з нами
fox with matches• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Написано - аварія була.
Але він працював в небі, збивав ракети
а хто може інше сказати? Пілоти помилися, чи то свої й збили...Думати треба
Еленка14• 29 августа 2024
Ответ дляBambi-kids
А по вашому, літак з землі відпрацьовує? Це ж що в вашій черепушці
Блискавка• 29 августа 2024
Так жалко наших людей.
автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляfox with matches
Там в голос Америка так і пишуть, може свої, може помилка, тяжкий день був 100 ракет і 100 дронів
Еленка14• 29 августа 2024
Матрьошка ватноголова, щоб тобі з кабздоном через муки зустрітися
ириска77• 29 августа 2024
Ответ дляfox with matches
Уже пишут что ПВО сбили Пэтриотом

автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляириска77
Уже пишут что ПВО сбили Пэтриотом
Это где?
ириска77• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Это где?
В Телеге. Безугла так написала
ириска77• 29 августа 2024
Суки, которые ставят смайлы и дизлайки, горите в аду
_Lary_• 29 августа 2024
💔
Найкращі
Olvia1987• 29 августа 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Из-за этого терпеть не могу эту войну.... красивых умных мобилизируют, останется непотриб...каким может быть будущий украинец? Надежда только на тех кто перед гибелью успел родить сыновей и тех кто сейчас ушел в подполье
Сейчас всех гребут
Alienushka• 29 августа 2024
Ответ дляириска77
Уже пишут что ПВО сбили Пэтриотом
Жесть((
автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляириска77
В Телеге. Безугла так написала
Жуть
Если правда
ириска77• 29 августа 2024
Ответ дляAlienushka
Жесть((
Смеющийся смайлик... Это адекватные люди.
автор LudaSHS • 29 августа 2024
Ответ дляириска77
Разве секрет, что многие ждут падения Украины и неудач Всу.?
Им любая неудача, трагедия - весело и хорошо. Некоторые тут тролят даже. ’ от противного’, выдавая себя за проккраинского участника.
Polz• 29 августа 2024
Ответ дляBambi-kids
Яке селфі?
kitty cat• 29 августа 2024
Очень-очень жаль 😔