руки_Крюги• 29 августа 2024
Тривога, панічні атаки, навязливі думки - як боротись?
що вам доппмагає?
Бджолина королева• 29 августа 2024
Ви де живете?
Я з Дніпра - просто вже від любого різкого шуму здригаюся всім тілом!
Я вся ваша• 29 августа 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
флуоксетин
Блин, мне не подходит. Противопоказания судороги в анамнезе. Это еще одна моя беда( а цена супер
Рубаю олівлє• 29 августа 2024
1) наладить сон. Ложится и вставать в одно и тоже время. Без этого никак
2) пить достаточное количество воды
3) физические упражнения
4) техника дыхания 7/11, тренировать в спокойном состоянии
5) техника дыхания по квадрату.
6) гулять на свежем воздухе
7) когда мысли появляются, отмечать и стараться переключить свое внимание на описание разных предметов в пространстве
8) техники заземления
Техники есть в Гугле
Ничего не помогает - к врачу
2) пить достаточное количество воды
3) физические упражнения
5) техника дыхания по квадрату.
6) гулять на свежем воздухе
8) техники заземления
Техники есть в Гугле
Ничего не помогает - к врачу
Бешене сарі• 29 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Ви де живете?
Я теж з Дніпра, живу поруч з Апполо. Не здригаюсь, довго трималась, але ближче до вечора починає наростати тривога, почала погано спати. Призначили Лірику в мінімальному дозуванні на ніч. Наче легше стало, принаймні спати почала, а до цього по 3-4 рази за ніч прокидалась
жижифреймут• 29 августа 2024
боротись методами когнітивно-поведінкової терапії.
Краще зі спеціалістом, але якщо немає фінансовї можливості, багато чого можна зробити і самостійно.
Кажу з досвіду своїх клієнтів.
Бджолина королева• 29 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
Я співчуваю Вам, знайома лікар каже, що там весь район на заспокійливих сидить( Люди в такому жаху живуть(
Я з квартала, дача біля аеропорту. Після останніх обстрілів - вже думала все(
Бешене сарі• 29 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Я ще на високому поверсі, нам всі прильоти по аеропорту видно і чутно як летять ракети на Південмаш. Як бахнуло, то це якось не так страшно у порівнянні з тим, як свистить на підльоті та відстрілює пастки.
У вас там теж район не дуже спокійний, по металобазі періодично прилітає і шахіди через вас летять.
Бджолина королева• 29 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
А той клацкіт, то паска відстрілює? Я думала, що воно над головою клацало! Так страшно було! Вже Богу молилася! Та ще телеграм - ракети на Дніпро і декілька хвилин мозок просто закипає! Коли це все закінчиться? Ще кажуть вони не відстрілялися(
Бешене сарі• 29 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Так. Це коли ракета на підльоті до цілі, то вона відстрілює теплові пастки, щоб не спрацювали ракети ППО
Бджолина королева• 29 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
Почитала, що то таке. я в домі завжди ховаюсь, боюся страшно дивитися!
А взагалі не даю загружатися собі в страх і депресію - відволікаюсь на щось гарне! В парк ходжу, недавно в кавʼярні Відень була суші їли , тірамісу з кавою. Хоббі є, роботою загружаюся. Якось психіку берегти треба…
Бешене сарі• 29 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Відень спаскудився. До війне дуже гарна кавʼярня була, ми там часто бували. Зараз готують несмачно, офіціанти неуважні, бар напівпорожній і якість того що в наявності сумнівна.
Бджолина королева• 29 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
Я вперше там була. Суші були норм. Офіціанти пацани молоді, гав ловлять) Тільки набрали видно.
Але якось нічого не чудили.
Місто взагалі змінюється не в кращу сторону, війна.
Але якось нічого не чудили.