Играю у края• 29 августа 2024
Яке какао в Україні якісне? З супермаркета якщо.
Коли була в Німеччині, обожнювала просто розбавляють гарячою водою і без ніяких домішок пити оце , але от пам´ятаю що коли раніше пробувала (до того дуже рідко пила какао) воно грудочки бралося або якесь хімозне, або яке якесь інше по смаку - тобто просто так не смачне саме по собі.
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Смачне італійське, корисне замовляю на Iherb
Як ця порада відноситься до теми?
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляБавовнятко
Я в рошен беру
Можна фото чи посилання?
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляОле Лукойе
Д.откер гар.шоколад
Там домішок нема? Мені щоб без цукру і прочої фігні
Шотуткоїться?• 29 августа 2024
Ответ дляИграю у края
Як ця порада відноситься до теми?
Шо ви така нєрвна? Ясно що відноситься.
Оле Лукойе• 29 августа 2024
Ответ дляИграю у края
Може вам тоді одразу на боби глянуть, які немелені?
Шотуткоїться?• 29 августа 2024
Ответ дляИграю у края
Какао одна з найбільш генетично модифікованих рослин на планеті. Якщо ви про фігню
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Шо ви така нєрвна? Ясно що відноситься.
В темі написано про доступність в укр Супермаркетах
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляШотуткоїться?
По темі буль ласка .
Я ж тому і дала посилання на те не гмо какао що в Німеччині купувала, коли рік там жила
Шотуткоїться?• 29 августа 2024
Ответ дляИграю у края
Так італійське є в супермаркетах.
Оле Лукойе• 29 августа 2024
Ответ дляИграю у края
З посиланням на фігню німецьку
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляОле Лукойе
До чого оце тут???
ГугелП@лАмался• 29 августа 2024
Автор, обычный какао порошок
Мрия, в синих пакетах или Мрия люкс в красных
Шотуткоїться?• 29 августа 2024
Ответ дляИграю у края
По темі буль ласка .
А тема про яке какао?
ЯяяКакаджамбо• 29 августа 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Автор, обычный какао порошок
Согласна, хорошее качество
Шотуткоїться?• 29 августа 2024
Ответ дляОле Лукойе
З посиланням на фігню німецьку
Ой, що Ви так. Там ж написано Bio.
Нетутешня• 29 августа 2024
Будь-яке какао дуже жирне. Навіть якщо воно не ГМО, то так просто розчинити його у воді важко. Для цього какао хімічно обробляють - алкалізують (навіть BIO). А мета саме така - щоб добре розчинялось у гарячій воді.
Губной рояль• 29 августа 2024
Ответ дляИграю у края
По темі буль ласка .
«А от у нас в Німеччині..»
аромат Жука• 29 августа 2024
Я беру с Шенячьим патрулем🙈 очень уж вкусное. Несквик стал какой-то никакой
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляНетутешня
Мені прекрасно зайшло оте що в посиланні. Тому хочу такий,аналог знайти в,Україні. Танці з бубном щоб замовити пакетик - не цікавлять, тому саме з вільного продажу в Україні цікавить
В тому німецькому як раз є адекватна домішка щоб не грудкувався. Така домішка - ок. Головне щоб без цукрів і прочитав внгоедієнтів (тобто коли там нелише 2 їх)
Играю у края
• 29 августа 2024
Ответ дляГубной рояль
«А от у нас в Німеччині..»
Хто це писав? Мені не до вподоби Німеччина взагалі. Мова лише про какао, яке я ніколи не споживала раніш фактично. Та і шоколад не люблю. А от саме те какао відкрила для,себе. До того ж воно доволі корисне