Взагалі питання до чоловіків у віці (близько 40 років). Плюс—мінус. Якщо це питання прочитає жінка, але у неї є чоловік або якийсь знайомий чоловік такого віку дуже прошу аби ви задали йому подібне питання, бо дуже важливо почути відповідь. Питання звучить наступним чином «чи могли б вони у такому віці мати стосунки з молодою дівчиною приблизно 20—25 років віку , але не старше і чому?». Які є переваги і недоліки у таких стосунках особисто для них? І що входило б у ці стосунки?
Nathalie27• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Жодного разу не бачила чоловіків 40+ з молодими дівчатами
А куди дивилися?
Мармедадка- шоколадка• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Скільки йому років? Ви щойно задали йому це питання?
Около 40. Не сейчас...был разгоыор околр года назад...хотя помимо этого сам говорит что и дурне и перевоспитать легче..... но ему чисто для романтики, серьезные отноления не рассиатривал тк ему нужен равноправный партнер в финансрвом осрбенно плане. А 20-25 врядли дотянет
Мармедадка- шоколадка• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Мне в инсте попался лепс ...ему 62 ей 18
Nathalie27• 30 августа 2024
Плюси - юність, яка відкриває друге дихання і тримає в тонусі
Мінуси - мізковиніс
Nathalie27• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
На вулицях. Я ж пишу про стосунки
Зазвичай дівчата в таких союзах виглядають старше свого віку, а чоловіки молодше
Ответ дляNathalie27
Мінуси - мізковиніс
Минус,что эта молодая энергия начинается через край. Мужику уже хочется горячего супа,а ему дают секс ,который он уже не тянет и глупость юности,которую он уже давно пережил.
Nathalie27• 30 августа 2024
Ответ дляoboeva
Залежить від конкретного мужика. Зазвичай старший партнер - це вампір, який з молодшого висмоктує ту молоду енергію.