Firzz• 30 августа 2024

Хочу адресувати питання і до чоловіків, і до жінок? Щодо стосунків

Взагалі питання до чоловіків у віці (близько 40 років). Плюс—мінус. Якщо це питання прочитає жінка, але у неї є чоловік або якийсь знайомий чоловік такого віку дуже прошу аби ви задали йому подібне питання, бо дуже важливо почути відповідь. Питання звучить наступним чином «чи могли б вони у такому віці мати стосунки з молодою дівчиною приблизно 20—25 років віку , але не старше і чому?». Які є переваги і недоліки у таких стосунках особисто для них? І що входило б у ці стосунки?
Мармедадка- шоколадка• 30 августа 2024
Мой знакомый сказал цитата’ молодая писька’

автор Firzz • 30 августа 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Скільки йому років? Ви щойно задали йому це питання?
oboeva• 30 августа 2024
Конечно,чем моложе,тем больше желания. Вопросы детские какие -то
автор Firzz • 30 августа 2024
Ответ дляoboeva
Жодного разу не бачила чоловіків 40+ з молодими дівчатами
оле-чка• 30 августа 2024
Молодість надихає, здається ти разом молоді
Мій би без проблем
Знайомі розлучилися, 25 років різниця
Nathalie27• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
А куди дивилися?
oboeva• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Где не видели, в их спальнях?
LoroPiana• 30 августа 2024
відповім як жінка) могли б чому ні) якби ця молода дівчина була зацікавлена. Що б дало, купа всього від молодого тіла до енергії, молодості в першу чергу, цей погляд дівочий) якого вже немає у дорослої жінки яка часто вже сама як чоловік з яйцями)
Мармедадка- шоколадка• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Около 40. Не сейчас...был разгоыор околр года назад...хотя помимо этого сам говорит что и дурне и перевоспитать легче..... но ему чисто для романтики, серьезные отноления не рассиатривал тк ему нужен равноправный партнер в финансрвом осрбенно плане. А 20-25 врядли дотянет

Мармедадка- шоколадка• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Мне в инсте попался лепс ...ему 62 ей 18
автор Firzz • 30 августа 2024
Ответ дляoboeva
Где не видели, в их спальнях?
На вулицях. Я ж пишу про стосунки
Nathalie27• 30 августа 2024
Плюси - юність, яка відкриває друге дихання і тримає в тонусі
Мінуси - мізковиніс
oboeva• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
На вулицях. Я ж пишу про стосунки
Откуда вы знаете,что эта пара не отец и дочь,а любовники?
VIKYSIA• 30 августа 2024
Хотели, но денег не у всех есть на молодых
автор Firzz • 30 августа 2024
Ответ дляоле-чка
Мій би без проблем
Знайомі розлучилися, 25 років різниця
Скільки вашому?
оле-чка• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Скільки вашому?
VIKYSIA• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Вы же сказали спрашивать у 40 летних
vinika• 30 августа 2024
Нет. Считает их извращенцами.
Есть знакомый, женился на дочке друга, 27 лет разницы
автор Firzz • 30 августа 2024
Ответ дляvinika
Нет. Считает их извращенцами.
Як друг поставився до цього? Скільки їм років було під час одруження?

Nathalie27• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
На вулицях. Я ж пишу про стосунки
Зазвичай дівчата в таких союзах виглядають старше свого віку, а чоловіки молодше
oboeva• 30 августа 2024
Ответ дляNathalie27
Мінуси - мізковиніс
Минус,что эта молодая энергия начинается через край. Мужику уже хочется горячего супа,а ему дают секс ,который он уже не тянет и глупость юности,которую он уже давно пережил.
оле-чка• 30 августа 2024
Ответ дляvinika
Нет. Считает их извращенцами.
І як друг на це відреагував
oboeva• 30 августа 2024
Ответ дляVIKYSIA
Вы же сказали спрашивать у 40 летних
Около сорока это и 38 и 43,и это таки разница
VIKYSIA• 30 августа 2024
Ответ дляoboeva
Если секс не тянет, начинает принимать препараты для стояния
Nathalie27• 30 августа 2024
Ответ дляoboeva
Залежить від конкретного мужика. Зазвичай старший партнер - це вампір, який з молодшого висмоктує ту молоду енергію.
VIKYSIA• 30 августа 2024
Ответ дляoboeva
Одно и тоже
oboeva• 30 августа 2024
Ответ дляVIKYSIA
Это плохое решение
VIKYSIA• 30 августа 2024
Ответ дляoboeva
Это плохое решение
Да, но кто ж об этом думает
oboeva• 30 августа 2024
Ответ дляVIKYSIA
Одно и тоже
Нет и для потенции каждый год имеет значение.
marata• 30 августа 2024
Ні. В нас діти такого віку