Firzz• 30 августа 2024

Хочу адресувати питання і до чоловіків, і до жінок? Щодо стосунків

Взагалі питання до чоловіків у віці (близько 40 років). Плюс—мінус. Якщо це питання прочитає жінка, але у неї є чоловік або якийсь знайомий чоловік такого віку дуже прошу аби ви задали йому подібне питання, бо дуже важливо почути відповідь. Питання звучить наступним чином «чи могли б вони у такому віці мати стосунки з молодою дівчиною приблизно 20—25 років віку , але не старше і чому?». Які є переваги і недоліки у таких стосунках особисто для них? І що входило б у ці стосунки?
Леска• 30 августа 2024
Знайомий мій має стосунки з дівчиною такого віку. Ще й крутоьзмінив життя. Розлучився після 20р шлюбу, покинув 2 дітей, зараз має нову німфу.

marata• 30 августа 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Мне в инсте попался лепс ...ему 62 ей 18
І мама її ще з ними завжди на підхваті в Лепса 😂😂
oboeva• 30 августа 2024
Вот мой бывший дирик,перетрахал на моих глазах штук пять девочек до 27. Одной 18 вообще было,такой молочный поросенок и пузатый боров. Чем он их брал я не понимаю. Лысый, какой-то как опарыш, такой бледный.
С одной я близко общалась,она мне рассказывала как у них роман развивался. Он ещё и с мамой жил, привел ее однажды,мама спрашивает,тебе 18 есть?))
Леска• 30 августа 2024
автор Firzz • 30 августа 2024
Ответ дляЛеска
Скільки їм років?
vinika• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Як друг поставився до цього? Скільки їм років було під час одруження?
Друг, отец девочки умер на тот момент.
Остальная семья очень негативно, но смирились после рождения 3 погодка
дякую аж підскакую• 30 августа 2024
У меня есть такой знакомый (не был женат)
Говорит, что покупает себе куклу, чтобы ее одевать, баловать ну и она соответственно в ответ. Серьезных отношений не заводит.

Но есть несколько знакомых, которые в возрасте 32-35 лет начинали отношения с 20-23-летними, что разводились с первыми женами и сейчас живут счастливо +-10 лет, но там не было заскока, что выбираю 25 лет. Там прям влюбленность была
Леска• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
Скільки їм років?
45 і 26