Selena-8b15• 30 августа 2024
На самом деле поляки много что помнят и много чего ещё предъявят в будущем, вот просто уверена
Ответ дляSelena-8b15
Мы тоже мнооого что помним. И давнее. И недавнее - про блокирование границ и уничтожение нашего зерна, добытого во время войны.
Поляки еще сами будут к нам в дружбу набиваться, как и другие хитрожопые. Когда войну выиграем.
Selena-8b15• 30 августа 2024
Ответ дляGarnoKvit
сколько вам платят, сказочники?)
Стрекоза любви• 30 августа 2024
В них там вибори скоро. Просто підіймають теми, на яких можуть отримати політичні бали. Коли прийде наш час для вступу, все зміниться.
Be.queen.Shop• 30 августа 2024
От курва, знайшов які теми підіймати, коли люди на межі виживання, кожного дня під кулями і ракетами, а він “я нідагаваріла»
Olga Zelenyak• 30 августа 2024
Ответ дляMila228
Я думаю мається на увазі Волинська трагедія. Вони постійно про це згадують і потрібно щось вирішити, щоб припинити подальші спекуляції на цій тему. Чому не дати їм здійснити ту екзгумацію якої вони добиваються? Вшанувати разом жертв і все, не озиратися на минуле.
Ну тогда надо что-то решать в двустороннем порядке. Потому что поляки совершали этнические чистки украинцев.
Только непонятно что надо предпринять.
Признать этот факт?
Только непонятно что надо предпринять.
Признать этот факт?
Olga Zelenyak• 30 августа 2024
Ответ дляBe.queen.Shop
Чем еще в войну заниматься? Не дроны же российские над территорией Польши сбивать.
Be.queen.Shop• 30 августа 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Це як сусід, коли бачить що бʼють жінку, каже ій у спину « бач ти мені тоді десятку зажала»
Inconvenient• 30 августа 2024
Ответ дляMila228
Він сказав це відкритим текстом.
Anastasiia-9046• 30 августа 2024
Нашою спиною прикриваються, а самі ножа у спину готові встромити. Знають же якщо ми впадемо вони наступні. Не факт, що їм НАТО допоможе
Ответ дляOlga Zelenyak
Только непонятно что надо предпринять.
Признать этот факт?
Только непонятно что надо предпринять.
Признать этот факт?
+
Те ж саме хотіла написати
Якщо мова про так звану ’волынскую резню’, то не треба забувати, що і поляки наших нищіли селами.
Те ж саме хотіла написати
Стрекоза любви• 30 августа 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Только непонятно что надо предпринять.
Признать этот факт?
Только непонятно что надо предпринять.
Признать этот факт?
Поляки хочуть щоб Зеленський особисто вибачився перед польським народом і додатково ексгумацію тіл. Україна на це погодилась, але після закінчення воєнного стану. А вони вимагають зараз провести, як я розумію.
СвітланкаОК• 30 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А коли поляки перед українцями вибачатись будуть? Окрім «охреніли» жодного слова на думку не приходить. Так і хочеться їм дечого побажати… А ми тоді будем перекривати кордони і згадаємо як за Царя Гороха вони нас абіжали.
Ночка_темная• 30 августа 2024
То чому їм проблемні питання не заважали користуватися українцями як дешевою робочою силою десятиріччями?
Ответ дляСтрекоза любви
Так Порошенко на коленях уже стоял.