Ще з цiкавого Посоветуйте, пожалуйста, пластического хирурга. Киев +3 Плазмотерапія шкіри голови, + та - ? +8 6000 грн за полтора зуба +28 Помогите разобраться со щитовидкой +11 чи можна так попасти до лікаря? чи порадьте що робити +18 У кого было воспаление лимфоузла под челюстью +15 Хтось робив зубні імпланти за кордоном? +27 дівчата, мамографію дуже боляче робити? поділіться досвідом +48 Ищу толкового дерматолога для системных ретиноидов. +11 Записатися до вузькопрофільного лікаря у Київі стало складно, черги, а як у вас? +28
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Задрало это все.7+1677 Бачили вже, що робить українська влада?4+1034 Как поставить в высотку буржуйку?4+934 Капец, предстоит лететь в Нью Йорк одной3+883 Чи пробачили ви своїх батьків (тат)?3+753 Уявімо, ваша зарплата 35 тисяч. Як ви її розподілите? Багачки не заходьте4+584 Від якого чоловіка ви б ніколи не народжували?2+562 ещё
Сейчас читают! Я вам говорила, зря пререкались))))+921 Бачили вже, що робить українська влада?4+824 Чи пробачили ви своїх батьків (тат)?3+423 Задрало это все.7+427 Отдать ребёнка в садик в два года или подождать до трёх?+361 Очень Крутая дорама восхождение королевы ликанов+301 Хто був в готелі 3 сини та донька, як працює аквапарк?+271