Эта_Шикарна)• Изменено 30 августа 2024
Руські та білоруси за кордоном
Часто набагато приємніші, ніж деякі українці (неважливо, чи за кордоном, чи вдома.)
Ментальність близька (відносно місцевих), немає ненависті такої до нас (в наших інколи є, бо ми ж або виїхали і погані, або в нас щось краще складається ніж в них і ми погані, або чого ви всі сюди їдете і ми теж погані і т.п. )
Згодні?
Результат:
вже голосів:
60 (68.97%)
Ні
27 (31.03%)
Так
Викупана• 30 августа 2024
Абсолютно протилежні враження, бачу лише невиховане бидло, одразу видно здалеку, що москалі
Анонимба• 30 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ні,не згодна. Нічого приємного у них нема.
Есть
Говорю відверто• 30 августа 2024
Руські закордоном приємні? Вас попаяло, дамочка?
Вони з-закордону свої срані березки люблять ще більше, ніж вдома.
Анонимба• 30 августа 2024
Ответ дляВикупана
Ну это вам такие попадаются
Тепличная• 30 августа 2024
Не общалась, поэтому не знаю. Но в комментариях к иностранным новостям читаю их высказывания об украинцах и они мягко говоря нелестные и иногда даже неправдивые.
А наши разные есть - и нормальные и не очень.
Мне кажется, почти все, кто проживают за границей давно - приехали до войны, НЕ очень хорошо относятся к тем, кто приехал во время войны. И это касается всех и украинцев и русских и белорусов.
Эта_Шикарна)
• 30 августа 2024
Ответ дляВикупана
Не знаю, в мене дитина в школі - познайомились з дівчинкою з Білорусі - багато чим допомогла - ми тільки переїхали - зрозуміти де всі розвивалочки, чим можна тут займатись. Дуже приємна - домовились зустрітись на вихідних. Взагалі негативу немає.
Потрапили на дитяче свято - там були руські - дуже приємні, боялись нас, що ми будемо їх ненавидіти. Вони самі не можуть туди потрапити та побачити батьків через підтримку України.
Эта_Шикарна)
• 30 августа 2024
Ответ дляЯ в дамках
Це підлі люди, воно в них в крові
Ну це неправда.
Викупана• 30 августа 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Мені з місцевими комфортно спілкуватися, з москалями не контактую
Говорю відверто• 30 августа 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну це неправда.
Передайте вашому куратору, що прощення не буде.
Саме лояльне до рашки населення на сході, ви самі ж і винищили.
Залатавая• 30 августа 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чого ж ви виїхали? Не тому, що ці мілахи на нас напали?!
Пишу, не читаю• 30 августа 2024
Мої білоруси.... Це родини, які під тиском влади вимушені були виїхати. П´ять сімей з шести виїхали по різним причинам, але всі через те, що проти влади. Це з 2020. Я думаю, вони всі допоможуть українцям закордоном.
Викупана• 30 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Ну это вам такие попадаются
Я стараюся, щоб ніякі на попадалися, некомфортно, коли вони десь близько, тому для життя і відпочинку вибираю місця, де таких мінімальна кількість
Мальчун-задирун• 30 августа 2024
Разные есть, нормальных тоже достаточно, как и среди наших быдла
Но общаться близко нет желания, ни с одними, ни со вторыми, ни с третьими. Предпочитаю общаться с местными
Манка Я• 30 августа 2024
Якже ви забембали зі своїми хорошими рузькими. Чого Ви ще не в раші, якщо вони такі прекрасні, а українці такі погані?
Эта_Шикарна)
• 30 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну хто напав? Яна, яка живе тут 15 років і має двох малят, чи Ліза, яка волонтерить в нашій школі та готує свята для дітей?
Нащо ця сліпа ненависть та нездорова «колективна відповідальність»?
Работать надо• 30 августа 2024
Какой дешевый наивный троллинг у автора.Когда им уже методички обновят?
Наша взяла• 30 августа 2024
Да, вони всього навсього на вас і вашу хату бомби кидають,але ж так душевно і по домашньому.
Через них ви по світу з торбою по закордонах, чи це стокгольмський синдром🤷♀️ ?
Идууу--уууу блин• 30 августа 2024
Ответ дляЯ в дамках
Це підлі люди, воно в них в крові
Вы жертва пропаганды
Залатавая• 30 августа 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Саме ненависть і відчуваю до кожного москаля. Щоб вони виздихали. Може б вам повернутись додому, щоб мізки на місце стали?
Идууу--уууу блин• 30 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Вы сейчас о деревьях ?
Эта_Шикарна)
• 30 августа 2024
Ответ дляНаша взяла
Хто саме, вони? Нащо узагальнювати???
Це як вбивати всіх євреїв, бо в них темні очі та паспорт не такий.
Локшина на вухах• 30 августа 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ага, путєн сам напав, сам вбиває, гвалтує, полоненим голови відрізає... а інші рузькі ні до чого, харошіє, шоколодкою пригостили...
Тьху.
Тепличная• 30 августа 2024
Ответ дляЧемна панночка
Почалося. Гарні рузькі та белоруси.
Это никогда и не прекращалось и не прекратится.