ЗефиркаЯ• 30 августа 2024

Девочки кто заказывал здесь парфюмы?

Девочки, кто заказывал здесь парфюмы?
https://clever.pdparis.com
Как вам? Стоит ли брать? Стойкие они или нет?
КаваЗМолоком• 30 августа 2024
это фейки, подделки.

Нищих лохов заманивают слоганом про ’честную цену’
КараПузовна• 30 августа 2024
ну це 100% копії, вони по якості бувають різні, буває спиртяга, а бувають і більш-менш на щось схоже.
Цукрові вишні• 30 августа 2024
Никогда не понимала, зачем ставить на сайте фото оригинальных флаконов, продавая что-то в емкостях для разлива:))
автор ЗефиркаЯ • 30 августа 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
это фейки, подделки.

Я понимаю, что копии за такую то цену...Оригиналы сейчас не по карману) А хочется любимый аромат подделку попробовать...
Перша на селі• 30 августа 2024
А ви сама як думаєте?
5 купуєш - 6-й в подарунок
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 августа 2024
не проще ли купить хороших французских отдушек и развести их в масле или спирте- мыло опт
КаваЗМолоком• 30 августа 2024
Ответ дляЗефиркаЯ
так возьмите на кремчике на распив
Советничаю тут• 30 августа 2024
Краще купіть українські (умовно) Morale Parfums - там хоч зручний і якісний флакон. І ціна норм за 30мл (200-250грн)
Ну ниче се• 30 августа 2024
По цим копіям не підкажу. Я довго відкладала гроші на свій улюблений Шанель Шанс, а потім псіханула в замовила в Брокарді Ланвін Мері Мі, він був по знижці за 680 грн. 30 правда, але буду економити. Аромат доволі стійкий і приємний. А ще поглядаю на аромат від Tous, він зараз по знижці, там така піраміда, прямо те, що я люблю. Але на нього треба назбирати грошей. А Шанель, Дай Бог, колись куплю, в кращі часи)
Хата на мати• 30 августа 2024
Саме ці аналоги я не брала, не підкажу. Але варто спробувати, якщо є улюблений парфум, беріть 5-10 мл, є копії, де взагалі по 3мл розливають пробніки, той же Міріс, Пафумерс ворлд. Я б уже почала б збирати хоч по 1 фл різних виробників розливу парфумерних концентратів, та їх все більше і більше відкривається моїми рекламами. Останній раз я взагалі попала на сайт, де ті самі концентрати продають по 50мл, от і думаю, розводити уже самій чи що-)))
Пацан к успеху шел• 31 августа 2024
Ви ее боїтесь, що там в складі можуть бути канцерогени, на кшталт octocrylene? Якщо не байдуже на здоров’я - прочитайте про це.