Забрызжу ядом• 31 августа 2024

Я розгадала таємницю цін на авіабілети!

Останнім часом багато літаю. І ось що помітила. Днів за 10-12 ціна падає до мінімальної. А чим ближче виліт - росте.
Я думала, шо навпаки. І профукали білети за 7 тис, купила за 17. А за три дні до вильоту дивлюсь - а вони 37!
І так всі, шо купувала за останні пару місяців.
Я хакнула систему)))
Нє благодарітє!
Радість моя• 31 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
На лоукости розбирають. Моє спостереження - краще брати за 2-3 міс., тоді ціна ок. Якщо вже треба дуже дешеві, то за 6-9 міс.
Бувають,якщо популярний напрям і багато рейсів.Я так купила на Хорватію квитки
Хочу в БАНю• 31 августа 2024
Ответ дляLolly1101
У меня степуха 2900 грн
Я бедный студент
Доволі непогана, у сина стипендія 1500 грн.
Бжоли-бандерівці• 31 августа 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Чем больше людей интересуется рейсом, тем больше растёт цена. Вот вы каждый день открываете его смотрите, система так срабатывает и цена растёт.
100%. Даже если зайти повторно на страницу то цена будет уже выше. Я браузер закрываю чищу кэш потом снова через час захожу и цена опять низкая)
Простецкая• 31 августа 2024
Ответ дляВкаблучках
Не всегда так. На время каникул надо за 4 мес брать, т.к. за месяц и за дня и за 10 будут по 300 евро, а за 4 мес по 50можно взять. Секрет другой. Надо брать заранее но во Вт или в Чт ночью. В эти ночи цена падает.
З понеділка на вівторок чи з вівторка на середу? Я темна, підкажіть.
Накладні мюслі• 31 августа 2024
У меня дней за 10-12 не падает. Обычно покупаю билеты за пол года. Цена ближе к вылету только растет. Недавно покупала билеты на большую компанию (10 чел), один за одним, и заметила, что после каждой покупки одного билета цена на пару евро росла
Lolly1101• 31 августа 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Це він де навчається?
Lolly1101• 31 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Ого, це зараз степуха 2900? Це підвищена ? Чи нормальна?
Це підвищена якщо ти відмінно навчаєшся
Є ще вище стипендії в залежності від спеціальності
Железобетон• 31 августа 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Комфортніше із Чернівців до Яс. А потім прямий переліт до Парижу. 40 евро до Яс з перевізником під рейс, 20 євро переліт.
Опівночі виїзд з дома в Чернівцях- о 9 ранку вже в Парижі перед поселенням в готель гуляєш
боже, оце ви сильні люди
всю ніч не спати і ще радісно гуляти наступного дня до 15 не маючи можливості лягти...
але може вам 23 роки...
Железобетон• 31 августа 2024
Ответ дляРучки-Крючки
фото
о...так це ще й не Париж, а Бове...
Хочу в БАНю• 31 августа 2024
Ответ дляLolly1101
Це він де навчається?
Коледж. Якби доздав англійський на вищий бал, було б дві тисячі грн.
Lolly1101• 31 августа 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Ну в коледжах менша стипендія. Я в університеті навчаюсь
Мальовнича даль• 31 августа 2024
Ответ дляРаздражевская
Не безкоштовно.
Бо немає що дати. Головне здаватися розумною.
Мальовнича даль• 31 августа 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую вам!
Раздражевская• 31 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Самокритика це добре.
Ручки-Крючки• 31 августа 2024
Ответ дляЖелезобетон
боже, оце ви сильні люди
але може вам 23 роки...
47. А чому не можна спати в комфортному авто, а потім в літаку? І час швидко летить. І так, я літаю разів 4-5 на рік. Мені норм. І це точно краще, ніж автобусом, ще й на кордоні з Польщею стояти у середньому 6 годин.
Рятівник Малібу• 31 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Не розумію чому це подіє на конкретну дату, адже авіалінії навряд в курсі коли ви летите..але спробую )))) бо невдовзі треба купувати дуже дорогі білети. Надіюсь зекономлю. Дякую ))
В курсе, ведь вы билеты на определенную дату берете
Шиворот Навыворот• 31 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Дівчата, я без досвіду авіа, просто скажіть, реально комфортніше з пересадкою долетіти в Париж з Сучави, чим сісти в Чернівцях на автобус, і ним доїхати в Париж прямим рейсом?
З Сучави не бачу дешевих рейсів в Париж зараз, дешевше з Бухаресту чи Клуж-Напока. Також з Польщі гляньте.
На скрінах Скайсканер, авіакомпанія Райнейр
Веселуха Муха• 31 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Це я в курсі коли відрахувати 12 днів до дати))) а авіалінії - навряд ))
Рятівник Малібу• 31 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Они дату продажи билета тоже знают
Веселуха Муха• 31 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Они дату продажи билета тоже знают
Ну це стосується ж ситуації, якщо я попередньо моніторила вже? Не можуть же вони як ванга з першого разу знати куди і коли я збираюсь..чи що?) я не розумію прост, сорі
Железобетон• 31 августа 2024
Ответ дляРучки-Крючки
спати в автобусі?
я почала їздити в автобусі тільки коли з’явилися денні переїзди Варшава-Київ щоб спати в ліжку
Для мене люди які сплять де поставили чи посадили - мега щасливі термінатори
Вкаблучках• 01 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
З Пн на Вт. І з Ср на Чт.
Вкаблучках• 01 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
А еще чем больше просмотров с одного аккаунта, тем выше становится цена
Я пробовала с разных компов заодить, и с планшета, то цена была одинаковая.
Вкаблучках• 01 сентября 2024
Ответ дляНа циголках
Ночью во вторник это вы имеете с пн. на вт. ? В 01:00-03:00 ночи?
Да. С 00.00 до самого утра не меняется, аж под вечер Чт бывает повышается.
Мальовнича даль• 01 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую щиро, що подивилися! Вирішила все ж таки автобусом їхати зі свого міста і до точки призначення. Так, не дуже зручно, але досвід маю, і по ціні підходить, і везти з собою до 40 кг можна, а не маленький рюкзачок, я на тиждень планую.
Пустощі-веселощі• 02 сентября 2024
Ответ дляРаздражевская
В Лоу Косте? 😂🤦‍♀️
Думаете сотрудники государственных органов ездят исключительно всегда как VIP персоны? Только бизнесом?
Раздражевская• 02 сентября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Конечно, думаю, что им бронируют лоу-кост 🤦‍♀️😂
Кроме бизнес класса есть и другие виды авиа