Дадосвидания• 31 августа 2024

Питання до мамочок

Моїй доньці 1.8 говорити ще не хоче.
Декілька місяці тому почала помічати що якщо щось дуже хоче починає аж труситись, або кажу дай мамі картку з броколі теж бере в руки і трусиься не завжди але буває, або коли щіпається. Педіатр списує або на зуби або на незрілу нервову систему. До невролога записались, але можливо у когось була подібна ситуація поділіться досвідом.
І ще коли запитую як каже киця - вона відповідає м´яу, а коли запитую як каже собачка то не відкриваючи рота робить гав гав, так на корівку, і на курочку, на змію відкриваючи рот показує як шипить. І займаємось кожного для а чому так не розумію
Плекаю думи• 31 августа 2024
Вам надо что бы в 1,8 стихи рассказывала??

Или переживаете что дергается?

Я просто не поняла ваш вопрос

Булку Дай• 31 августа 2024
Якщо невролог не бачить проблем, то може все ок? Діти не однакові, у всіх своє сприйняття і прояви.
Твердая валюта• 31 августа 2024
Соседская девочка так трудилась пока малой была, там неврология. А что не говорит особо, то такое , понимает же , но обычно девочки в 2 уже болтают
автор Дадосвидания • 31 августа 2024
Ответ дляПлекаю думи

Или переживаете что дергается?

Я просто не поняла ваш вопрос
Та ні за вірші я ще поки не хвилююсь. До невролога тільки записались, це педіатр списує те що вона труситься то на зуби то на нервову систему. А мене це хвилює тому що доволі часто почала це робити
автор Дадосвидания • 31 августа 2024
Ответ дляБулку Дай
Це педіатр не бачить проблем, до невролога тільки записались
Бува і таке• 31 августа 2024
Мій малий трусився, років до 2.8 десь. Як озноб короткочасний виглядало. Ну, в цілому звичайна дитина, пройшло це, говорити почав трошки із запізненням, ну і сам по собі емоційний, може через невдачу заплакати, нерішучий. А так загалом все ок. А у віці 1.8 слів 15 було від сили, половина з яких - неіснуючі, придумані)
Инста_Богиня• 31 августа 2024
Всі діти різні. В мене старша в такому віці вже реченнями розмовляла. Мала гарну моторику. Могла намалювати сонечко, квітку і т.д. вже знала трохи букви. Молодша в такому віці взагалі майже не говорила і тільки ганяла як скажена. Нічим не цікавилася. Зараз вже підлітки і обидві нормальні в розвитку.

dahashutka19• 31 августа 2024
Моя по приколу трусилась в такому віці Новий навик був , підходила до мене зі словами ’ дивись як вмію ’ і трусилась
Трактор Віка• 31 августа 2024
Не зовсім зрозуміла про трусіння. Моя коли щось їй не даю (ножиці чи ніж наприклад), то капризує, сердиться аж деренчить і кулаки стискає аж труситься. Але думаю це такий вияв емоцій. Їй завжди щось як заманеться, чого точно не можна по типу гарячої праски і не перепреш і не відволічеш.
Я тут Живу• 31 августа 2024
Ну кроме мяу есть же еще хоть что-то?
Я вроде где-то читала, что начало речевого скачка, когда активно начнутся новые слова, с 1,6 до 1,10. Так что время есть у вас по речи.
Труситься может и по-приколу.
Но наблюдайте, конечно. Мульты, если есть, уменьшите.
автор Дадосвидания • 31 августа 2024
Ответ дляТрактор Віка
Теж буває кулаки складає так труситься
Трактор Віка• 31 августа 2024
Ответ дляДадосвидания
Теж буває кулаки складає так труситься
Можливо теж прояв емоцій, але до лікаря сходіть.