Пишу вірші, дорого• Изменено 31 августа 2024

Прагну бути ідеальною. Чим це небезпечно?

Зловила себе на думці, що поки я не ідеальна в своєму розумінні, - вважаю, хороший чоловік мені не світить. В юності мені здавалося, що я не достатньо начитана для того, щоб бути з ідеальним чоловіком. Ті, хто звертав на мене увагу, коли я сама собі не подобалась, я також вважала якимись неповноцінними. Зараз часто думаю, що треба краще виглядати і навчитися готувати більше складних страв перед тим, як бути в активному пошуку.
Поросенка• 31 августа 2024
Не, наоборот. Таких идеальных никто не ценит

Кубик Рубика• 31 августа 2024
Не пойму, вы вакансию кухарки ищите или все же мужчину для отношений? Какие, нафиг, сложные блюда?)))
автор Пишу вірші, дорого • 31 августа 2024
Ответ дляКубик Рубика
Хочу вражати своїми здібностями. Бути достойною його захоплення.

Знаю, що абсурд, але пишу, як є
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Люблять любих.
Я далеко не красуня, готувати ненавиджу, як і господарство. Але чоловік супер. У нас спільні інтереси, хоббі, є повага і розуміння.
Побут порівну. Діти на обох. Хоча фінансово середнячок.

А подруга красуня, хозяйка, готує супер, розумниця, а чоловік гнобить постійно, то те не так, то це не так. Плаче щовечора. Але грошовитий. Тому не розлучилась.
Ответ дляЙосип_молодий
Люблять любих.

Пишу, що одразу спало на думку: раз фінансово середнячок, значить ніякий він не ’супер’.

Я мабуть всюди бачу недосконалості(
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого

Я мабуть всюди бачу недосконалості(
Дмвлячись до вам потрібно.
Квартира є завдяки чоловіку, в квартирі теж.
Ми не бідуємо, не економимо. У дітей теж є все необхідне навіть більше.
Але багато що дозволити не можемо. Типу відпустку декілька разів на рік, дітям по квартирі.

Зато я почуваю себе коханою (вже 20 років щодня), потрібною. За 20 років ми не сварились, бо не було причин. Нам цікаво разом, є спільні інтереси. Діти бачать гарні стосунки.
Для мене це важливіше ніж пару квартир і більше поїздок.
Ответ дляЙосип_молодий
Дмвлячись до вам потрібно.

Це добре, що ви приймаєте себе і свого чоловіка з усіма недоліками.
Я так не вмію.
СкиниУскачи!• 31 августа 2024
Автор, Вы дева по гороскопу?!
Ответ дляСкиниУскачи!
Автор, Вы дева по гороскопу?!
Ні. Стрілець)

Так точно!• 31 августа 2024
Прагну бути ідеальною. Чим це небезпечно - неврозом в лучшем случае
пока вы стремитесь к совершенству, люди живут свою неидеальную жизнь, время проходит. вы не знаете, какой партнер вам нужен, но почему-то решили, что ему нужны сложные блюда.
Ответ дляЙосип_молодий
Дмвлячись до вам потрібно.

Згадала, коли моя подруга виходила заміж, вона сказала, що її чоловік хоч не гарний, зате добрий і щедрий. Я тоді подумала, навіщо ж вона поступилася і пішла на компроміс. Адже могла стати кращою версією себе і зустріти чоловіка, який був би і гарним, і щедрим, і добрим, і заробляв добре.
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я так не вмію.
Для мене у нього недоліків немає.
Від можливості жити багатше ми відмовились свідомо і одноголосно.
Включаючи голос старшої дитини. Коли була така можливість. Але тоді не було б можливості часто бачитись, проводити час. І на ті ж відпустки разом доречі теж. Зато так, були б квартири. Але чи збереглись би такі стосунки...
Кракадэ• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого

Знаю, що абсурд, але пишу, як є
а если он любит картошку с мясом и селедку.. все остальное -нет
Ответ дляКракадэ
Погане харчування. Вмовила б його на більш корисний раціон))
ФФФФристайла• 31 августа 2024
Біда в тому, що кожна людина настільки «унікальна», що страшно уявити скільки особистостей вам треба включити в себе, щоб всім догодити. А у вас же навіть нема якоїсь конкретної людини для орієнтиру, на чиї вподобання орієнтуватися. Так, загальні уявлення. Але якщо ви як герой фільму Спліт, то може щось і вийде.
Так точно!• 31 августа 2024
вообще мужики тянутся к легким, кайфующим от жизни женщинам. кайфующим от секса, еды, путешествий и т.д. то есть ориентироваться надо на свои вкусы и интересы
Ответ дляФФФФристайла
А чому ’всім’ догодити? Мені здається, я намагаюсь догодити власним уявленням про те, якою я маю бути.
Кракадэ• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
т е он сразу подвергается критике и руководству от вас, хоть его и нет.
Он не сможет вам угодить.
Перфекционисты все про всех знают, что им надо, как жить, но они ставят очень высокую планку, и ее достигнуть никто не может.
И тогда перфекционисты вечно недовольными становятся.
Первая ласточка инфляции• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вы останетесь одна в итоге

Кракадэ• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
сколько вам лет?
Ответ дляКракадэ
сколько вам лет?
28 наверное
ФФФФристайла• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну наприклад ви вдосталь начиталися і наготувалися складних став, зірковий час настав. І тут ви зустрічаєте чоловіка, реально крутого, а йому не особливо цікаві ваші страви і ерудиція, зате він шаленіє від ставок на спорт і + якийсь незрозумілий для вас $eks фетиш. І що далі?) і тут умова наступна: він реально достойний чоловік, просто ваші навики для нього нуль, він їх запросто компенсує іншими, зрозумілими для себе.
Локшина на вухах• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
И потратила бы она еще сколько-там лет своей жизни на ’улучшение себя’ и поиск ’улучшенной версии’ мужчины, вместо того, чтобы жить и УЖЕ получать удовольствие...
Ответ дляКракадэ
Он не сможет вам угодить.
Так, я майже у всіх бачу недоліки. І в собі теж(
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вы останетесь одна в итоге
Теж над цим задумувалась...
Але я хочу змінити своє світосприйняття
Ответ дляКракадэ
сколько вам лет?
Локшина на вухах• 31 августа 2024
И вообще: идеальный мужчина готовит сложные блюда самостоятельно, чтобы накормить свою любимую
Ответ дляЛокшина на вухах
Ага, бажано, щоб він також вмів готувати)))
Ответ дляЛокшина на вухах
Але хіба це задоволення - погодитись на менше, ніж хотілося б?
Локшина на вухах• 31 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Если то, что очень хочется, в природе вряд ли существует, то лучше не дожидаться возраста, когда перестанет хотеться вообще чего-либо.