Большой секретик• 31 августа 2024
Чи є у вас страва, яка викликає приємне відчуття комфорту?
Чорнобаївка• 31 августа 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Страва, то не СПРАВА)))
Вибачьте була сонна
Картопля з селедцем
Спішу - перекидаюсь• 31 августа 2024
Жаренная картошка и салат из домашних помидор с пахучим маслом и луком
Винник• 31 августа 2024
А я люблю коли а мене є коробка макарунсів. Люблю їх з кавою і завжди зранку душу гріє, що в мене є макарунсик, але малий зараза, їх з´їдає швидко
Оно само купилось• 31 августа 2024
Ранкова кава, бажано на балконі, бажано з видом на море. І вечеря- будь яка, але із келихом легкого вина - теж на балконі з видом на море