Із залучених $8,4 млрд, $5,5 млрд — гранти, $2,9 млрд — пільгове фінансування. Таким чином, понад 65% залучених коштів надійшли на безповоротній основі.
Серед донорів:
ЄС — $4,5 млрд (пільгове фінансування, грант);
США — $3,9 млрд (грант).
Кошти від ЄС — перший регулярний транш (той, який надається за виконання умов) у межах інструменту Ukraine Facility. Фінансування складається з кредиту — $2,9 млрд, гранту — $1,6 млрд.
Грант від США Україна отримала через проєкт Світового банку PEACE in Ukraine. Кошти мають цільове призначення і спрямовуються на заробітну плату вчителям, співробітникам служб швидкого реагування (ДСНС), працівникам державних органів, першочергові соціальні видатки.
Спасибо дорогим партнерам и союзникам Украины, они в прямом смысле не дают нам сдохнуть с голода, не дают путину победить нас, нашу страну. И никогда не дадут и не сдадут нас. Западный мир - это Бог.
Передаем привет клоуну Чапліге который с 2022 ноет шо нема грошей )))
Но зарплаты, пенсии, как платились так и платятся.
Оборонная операция как финансировалась так и финансируется, разрабатываем новые виде оружия, миллионы дронов в этом году.
Слава Украине! Слава Западной цивилизации ! Частью которой является наша великая и непобедимая страна.
Серед донорів:
США — $3,9 млрд (грант).
Ответ дляOlvia1987
Чиновничья братва от радости танцует гопак .Это ж сколько бабла в их карманах окажется
Трілль, эти деньги идут на пенсии и зарплаты бюджетникам - и там каждая копейка под контролем и фиксируется с 2022 года. Хз о чем вы)
Ответ дляSamocvetik-0611
Коштів виділено приблизно по 300 доларів на кожного мешканця України. І це лише за місяць. Рахуйте, вся Україна ’на пасобіях’, при цьому навіть мову вчить не треба чи працювать)
Чекаю на страждальців за європейських платників податків, які тут регулярно причитають ’коли ж уже українцям скасують пасобія і виженуть в Україну’.
Тріллі грустніе ставят фейспалмы и пишут про воровство, им сидя на диване виднее чем финансистам из США и Европы которые эти деньги выделяют ))) Они то не видят никакой коррупции о Зеленском, а тут на форуме на диване видят, невероятно девочки, почему не в Гарварде раз такие умные ?
Ответ дляOlvia1987
Ага,вот он пенсионер и бюджетник
Потреблять токсичный контент - крышу начинает рвать.
Жаль вас, знаете что такое информационная гигиена ?
Вы зубы чистите ? Так же и с информацией нужно.
Научитесь чистить свой мозг от токсичной информации и мыслите позитивно!